Soutěže

Soutěž: Nová dětská světla pro hravé a dobrodružné děti

Svítilny Varta jsou pro každé dobrodružství. Ať už doma nebo venku, vaše děti určitě ocení parťáka, který osvětlí jejich prostor. Hravá dětská světla Varta mohou doprovázet vaše děti jako důvěryhodný přítel, ať už sní, učí se nebo zkoumají.

Soutěž: V naší dnešní soutěži můžete získat hned 2 novinky: Dětské noční světlo ve tvaru Maxe z filmu Tajný život mazlíčků 2 a Dětskou baterku s filmovým motivem Tajný život mazlíčků 2.

Od chvíle, kdy Maxe postavíte k dětské posteli, bude noc co noc sledovat klidné usínání vašeho dítěte. Kdykoli se dotknete jeho psí misky, Max se okamžitě rozzáří v jedné ze dvou úrovních jasu. Úroveň „vysoká“ se automaticky vypne po 30 minutách a úroveň „nízká“ po 60 minutách svitu.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje kamarád Maxe, pejsek s „malinkatou“ nadváhou?

a) Gidget
b) Jerry
c) Oskar

Nechcete-li tipovat, odpověď najdete zde.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 6. 9. 2019, do předmětu uveďte VARTA – MAX. Jeden autor správné odpovědi od nás obdrží Dětské noční světlo ve tvaru Maxe z filmu Tajný život mazlíčků 2 a Dětskou baterku s filmovým motivem Tajný život mazlíčků 2.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: A, výherce: Blanka V., Sokolov

Doporučené

Přidat komentář