Tipy na dárky

Kosmetický adventní kalendář potěší každou ženu

Začínáte pomalu sestavovat seznam dárků? Přemýšlíte nad vhodnou výzdobou do interiéru? Předtím, než se pustíte do vánočních příprav, byste měli udělat ještě jedno rozhodnutí. Jaký adventní kalendář vybrat?

Když se řekne adventní kalendář, zřejmě si jako první představíte ten klasický čokoládový, ale v současné době je na výběr i spousta alternativ. Pro děti jsou k dostání zajímavé kalendáře od značky LEGO, pro ženy zase od různých kosmetických značek. Podívejte se na adventní kalendář 2023 na stránce Notino.

Kosmetické adventní kalendáře jsou mezi ženami velice populární. Sice jsou trochu dražší, ale „vyloupnuté“ produkty stojí rozhodně za to.

Co jsou to adventní kalendáře krásy?
Kosmetické adventní kalendáře dodávají nostalgickému rituálu nádech luxusu. Stále je tedy zachováno kouzlo dětství, ovšem namísto pochoutky budete mít k dispozici nějaký krém, líčidlo, případně parfém. První okýnko si otevřete už 1. prosince, tak si pospěšte s výběrem.

Adventní kalendáře dostupné v e-shopu Notino obsahují kosmetické produkty všech tvarů a velikostí a v průběhu měsíce se vaše zásuvka toaletního stolku stane místem, které vám bude závidět každá milovnice krásy.

Jaký kosmetický kalendář si vyberete, záleží jen na vás. Preferujete přípravky na pleť, nebo spíše líčidla? Pokud máte nějakou oblíbenou značku, zkontrolujte, zda i ona něco takového nenabízí.

Příklady kosmetických adventních kalendářů
Nivea do kalendáře zahrnula krémy, sprchový gel, šampón, antiperspirant i micelární vodu. NYX Professional Makeup se zaměřila na lesky na rty, Ritual má zase v svém kalendáři osvěžovač vzduchu, parfémovanou vodu i sprej na polštář.

Tak neváhejte a připravte se na adventní čas ve velkolepém stylu. S kosmetickým adventním kalendářem rozhodně neprohloupíte, ba naopak.

Zdroj: Notino / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář