Pro gurmány

Objevte nový rozměr chutí

Společnost Sweet Delight, proslavená svou oddaností vytváření kvalitních dezertů a dortů, uvádí na trh inovativní řadu veganských dortů pod značkou Dortie’s Vegan. Tato novinka reaguje na rostoucí poptávku po veganských dezertech a dokazuje, že také ve veganském stravování lze najít bohatou škálu sladkých chutí a nezapomenutelných kulinářských zážitků.

„Jelikož se snažíme vyhovět náročným požadavkům veganského životního stylu, upravili jsme tradiční receptury a vyvinuli jsme dosud neobjevené kombinace chutí, které si vás získají svou harmonií a lahodností,“ říká marketingová manažerka Lucie Králová. Dortie’s veganské dorty jsou dokonalým spojením špičkové kvality a rozhodně překvapí vaše chuťové pohárky.

Veganská řada Dortie’s jednoznačně ukazuje, že veganské výrobky mohou být nositelem výrazné a vynikající chuti. Tým odborníků intenzivně pracoval na úpravě tradičních receptur, aby vyhovovaly požadavkům této kuchyně. Každý dort je striktně vyroben s použitím čistě rostlinných ingrediencí, což znamená, že neobsahuje žádné živočišné produkty.

Dortie’s se snaží být průkopníkem v oblasti veganských dezertů a poskytnout zákazníkům nový pohled na veganské pochoutky. Každý kousek dezertu je sestaven s láskou a precizností.

Vláčný a nadýchaný korpus: Dortie’s veganské dorty mají korpus, který je tak vláčný a nadýchaný, že budete mít pocit, že plujete na oblaku dezertní rozkoše.

Delikátní krém: Dorty jsou zdobeny krémem tak jemným a bohatým, že se vám po vložení do úst okamžitě rozplyne na jazyku.

Čokoláda té nejvyšší kvality: Používá se pouze ta nejkvalitnější veganská čokoláda.

Kousky ovoce a ořechů: Čerstvé kousky ovoce a ořechů dodají dezertům nejen chuť, ale i neodolatelnou texturu.

Společnost Sweet Delight, sídlící pár kilometrů od Prahy v Nupakách, vyrábí pod značkou Dortie´s dezerty pro vybrané kavárny a restaurace po celém světě už více než deset let. Mezi sladké dobroty patří speciální dorty, cheesecaky, řezy, minicheesecaky a muffiny.

Veganské výrobky, které jsou aktuálně v nabídce:

Vegan Pumpkin & peanut cake (jen velký)
– dýňový korpus, máslovo-arašídový krém, dýňové glazé

Vegan American brownies (270 g a velký)
– vláčný čokoládový korpus, křupavý na povrchu, jemný uvnitř

Vegan Mango & pistachio cake (450 g a velký)
– korpus z karamelových sušenek, vláčný pistáciový základ, kousky manga

Zdroj: Sweet Delight / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář