Představujeme

Studio RADY’S – masáže a terapie Reiki

Mějte rádi sami sebe, ať každý den stojí za to! To je poselství, které vám přináší studio RADY’S, usazené v rodinném útulném zázemí hezké rohové vilky s vlastní zahradou, v klidné vilové čtvrti na Barrandově, kde pohodlně zaparkujete svůj vůz.

Proč navštívit právě toto studio?
Pro správnou relaxaci je důležité i prostředí, v němž dochází k masážím a terapiím. V dnešním uspěchaném světě je těžké najít místo, kde se vám dostane opravdové relaxace, kde můžete udělat něco pro své fyzické a duševní zdraví, kde se budou věnovat pouze vám, kde nemusíte pospíchat se svlékáním ani oblékáním, kde je vaše duševní a fyzické zdraví na prvním místě. K dispozici je tu i útulné posezení, kde si můžete vypít třeba čaj a samozřejmě koupelna, kde se můžete před či po masáži vysprchovat.
radys_masaz_02
Jaké druhy masáží a terapií si můžete ve studiu RADY´S dopřát?
Například masáž s podporou energie Reiki, která samotné účinky masáže mnohonásobně zvyšuje. Dále celotělovou olejovou masáž Abhyanga pro harmonii těla, mysli i ducha, ruční lymfomasáž pro stimulaci lymfatického systému těla, relaxační masáž krku, obličeje, dekoltu a hlavy, čínskou energetickou masáž, jejíž podstatou je stimulace proudění toku energie v energetických drahách těla, Královskou masáž, o jejichž blahodárných účincích se zmiňujeme v článku „Královská masáž“ (sekce Zdraví) a mnoho dalších.

Darovat masáž = darovat zdraví!
Pokud chcete udělat radost svým blízkým, darovat jim příjemnou relaxaci a podpořit jejich zdraví, můžete přímo ve studiu zakoupit dárkovou poukázku na jakoukoli masáž či terapii z nabídky.

„V umění masáže a terapie Reiki jsem našla sama sebe. Pomáhat někomu na cestě ke zdraví a relaxaci mne nevýslovně těší. Každý jsme jiný a máme jiná přání a potřeby, ale co nás všechny spojuje, je potřeba harmonie, klidu, zdraví a lásky“. To jsou slova Jany Hromátkové, certifikované terapeutky, která se již mnoho let věnuje vesmírné energii Reiki, jejíž prací jsou masáže a hobby alternativní medicína a studium čínské medicíny.

Studio Rady’s / komerční sdělení

Více o nabízených službách, ceník, ukázku dárkové poukázky
a další informace najdete na: www.masaz-reiki.cz
hromatkova_masaz

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář