Beauty

Lesk na rty NYX Butter Gloss: Jaké je tajemství tohoto bestselleru?

Pokud plánujete dokupovat kosmetické přípravky, nemůžete zapomenout na jeden z nejoblíbenějších lesků na rty posledních let, kterým je NYX Butter Gloss. Jaké je tajemství jeho úspěchu? Proč se dostal během krátké doby na výsluní? V následujících řádcích vám prozradíme podrobné informace.

NYX Professional Makeup je kosmetická značka, která byla založena v roce 1999. Od samotného vzniku se zaměřuje na výrobu kvalitních produktů za dostupné ceny. Zachovává si vysoký standard kvality a taktéž určuje nové trendy v oblasti kosmetiky. A co je nejlepší? Společnost se zavázala, že nebude své přípravky testovat na zvířatech.

Čím je lesk na rty NYX Butter Gloss tak výjimečný?
Jak už samotný název napovídá, lesk na rty NYX Butter Gloss má máslovou konzistenci, která je mimořádně jemná a hydratující. Po aplikaci nejsou rty lepkavé, ale naopak jsou jemné a vyživené. Lesk na rty je navíc dostupný v široké škále odstínů, a to od jemných nude tónů až po výrazné a odvážné barvy. Znamená to tedy, že ať už hledáte dokonalý odstín pro denní nošení, nebo něco výraznějšího na večer, najdete ho v nabídce řady Butter Gloss.

Spousta žen si pochvaluje, že lesk na rtech vydrží delší dobu ve srovnání s konkurenčními produkty, což je především u lesků na rty velice důležité. Nechcete přece přijít k zrcadlu po několika hodinách a zjistit, že na nich nemáte nic? A v souladu s filozofií značky NYX je lesk na rty cenově dostupný, a to ne na úkor kvality.

NYX Butter Gloss je důkazem toho, že kvalita a dostupnost mohou jít ruku v ruce. Kombinuje máslovou konzistenci, širokou paletu barev a dlouhotrvající efekt. Tento lesk na rty oživí každý make-up look. Jestliže si ho chcete zakoupit, stačí se podívat na webové stránce Notino. Jedná se o internetový obchod, který se na prodej kosmetických přípravků a taktéž parfémů specializuje.

Zdroj: Notino / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář