Fashion

Letošní podzim miluje sportovní styl značek Tommy Hilfiger a Calvin Klein

Módní stálice oblíbené napříč generacemi – to jsou značky Tommy Hilfiger a Calvin Klein. Letos na podzim sáhněte po jejich módě se sportovními prvky. Právě ty jsou totiž hitem.

V teplácích a v mikině do kavárny i bruslit do parku
Svetry mají letos sportovní styl a mikiny jako od teplákovky, či celé teplákové soupravy, patří na ulici. Džínsy a košile do kavárny? To je nuda. Užít si stylově podzimní dny někde na vinohradské nebo žižkovské zahrádce, ale třeba i jinde než v Praze, znamená hodit na sebe značkovou módní mikinu. Calvin Klein mikiny ale využijete i pro sport. Zabruslíte si v nich na inlinech v listím zasypané Stromovce či na Ladronce, zaběháte třeba v Oboře Hvězda. Univerzální kvalitní mikiny poslouží stejně dobře jako fashion kousky pro běžný den i jako sportovní oblečení.
different_03
Tip: Máte rády popsané oblečení? Zvolte si povedenou černou dámskou mikinu Calvin Klein s bílým, několikrát se opakujícím, logem značky.

Když boty, tak jedině tenisky; když tenisky, tak jedině Tommy Hilfiger
Teniskománie zachvátila snad už úplně každého. Jako ideální boty zasáhly botníky všech generací, jako dámské fashion boty doslova vytlačily z módní scény lodičky. Už se v nich i vdáváme. Proč ne, když jsou tak módní, a navíc pohodlné! Teď už je jen na nás najít každou sezónu alespoň jeden model, kterým vyrazíme dech všem kolem. Pojďte tentokrát neodolat teniskám Tommy Hilfiger.

Boty Tommy Hilfiger, to nejsou jen tenisky. To jsou i módní holínky, pantofle i podzimní kotníkové boty. Zůstaneme ale u tenisek, jež jsou ideálními botami na přechodné období mezi létem a zimou. Které v nabídce nepřehlédnout? Především několik modelů v pudrových odstínech. Jsou alternativou k nude teniskám. Ale rozhodně se v nich budete cítit více pohodlně, módněji, a pokud už vám visí čtyřicítka na krku, tak i mlaději. Právě tenisky Tommy Hilfiger v této barvě jsou hitem kolekce bot pro letošní podzim a zimu.
different_02
Dalšími skvostnými modely jsou tenisky v barvě trikolóry. Tommy Hilfiger v této unikátní barevné kombinaci nenabízí jen boty, ale i kabelky a další módní doplňky. Zkuste je vzájemně nakombinovat a vytvořit si naprosto dokonalý podzimní outfit.

Tip: Mikiny Calvin Klein i boty a tenisky Tommy Hilfiger koupíte v e-shopu Different.cz.

Zdroj: Different.cz / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář