Beauty

Ponořte se do nikdy nekončícího léta s limitovanou kolekcí Beached

Beached Collection je nová kolekce inspirovaná palmovým rájem kalifornských pláží. Beached paletka očních stínů, nové odstíny krémových Vice Lipstick rtěnek a metalických tužek na oči 24/7 Glide- On Eye spolu s oblíbeným Beached bronzerem nabízí širokou škálu ultra pigmentovaných odstínů a zaručují dlouhotrvající efekt i do těch nejparnějších dní.

Nová Beached paletka očních stínů přímo křičí tropickým létem! Její teplé měděné barvy rezonují se slunečními paprsky a v kombinaci s výraznými tyrkysovými odstíny vytváří dokonalou kombinaci stínů pro sexy summer look.

Odstíny, které k sobě dokonale ladí
Tato paletka přináší 8 zcela nových odstínů. Díky škále barev, které k sobě perfektně ladí, můžete vytvořit teplé kouřové či metalicky bronzové líčení a v kombinaci s tyrkysovými odstíny zajistit zcela nezapomenutelný „beached“ look. Každý ze stínů se pyšní patentovanou směsí přísad Pigment Infusion System™ a sametovou texturou, které zaručují blending jako od profesionálního maskéra. Díky vysokému pigmentu barvy drží po celý den bez rozmazání či usazování v očním záhybu. Tato paletka se stane vašim nejlepším přítelem i v ty nejteplejší dny!

Paletka nabízí tyto odstíny:
SALT (saténová)
HEATWAVE (metalická rez)
16th ST. (metalická bronzově zlatá)
PLUNGE (ultra metalická modro-zelená)
BLAZE (lehce metalická broskvová s růžovým odleskem)
DAYBREAK (matná červeně cihlová)
DOUBLE DIP (metalická tyrkysová)
WEDGE (metalická měď)
rgb_beached_02
Každý look by měl být podtržený jedním z odstínů rtěnky Vice Lipstick. U Beached kolekce tomu není jinak. Proto se zrodily tři nové žhavé odstíny rtěnek: dva metalické měděné TOWER 1 a HEATWAVE a korálově růžová 100 DEGREES. Rtěnkám Beached Vice Lipstics nechybí super-krémová textura a vysoká pigmentace zaručují dlouhou výdrž i do těch nejparnějších letních dní.

Probuďte v sobě vnitřní bohyni a nechte se unést nikdy nekončícím létem s Beached kolekcí.

Náš tip: Zkombinujte oční stíny s krémovými tužkami na oči 24/7 v odstínech Goldmine nebo Lucky. Barevně podtrhnou a dokonale doplní vaše „beached“ líčení. Chcete svému looku dodat ten správný letní nádech? Použijte osvědčený Beached Bronzer! Vaše pleť bude jak políbená od sluníčka.

Zdroj: Urban Decay / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář