Soutěže

Liane Moriarty  – Sedmilhářky

Jane je hloubavá, do sebe uzavřená šedá myška a v životě to vůbec nemá jednoduché, protože sama vychovává pětiletého syna. A ten se teď navíc začal ptát po svém tátovi.

Madeline je velká parádnice a přitom neřízená střela. Momentálně jí ztrpčuje život její exmanžel: po letech si zničehonic vzpomněl, že by se mohl taky podílet na výchově jejich společné dcery.

Celeste je věčně zasněná, poněkud vynervovaná místní kráska. Co ji ale může trápit, když má tak hodného, hříšně bohatého manžela a přepychový dům? Snad jen ta jejich dvojčata jsou občas na zabití.

Každá z nich je úplně jiná, a přesto jsou nejlepší kamarádky. Jsou však k sobě skutečně upřímné? Vždyť i drobné lži a polopravdy můžou časem vyústit v obrovskou tragédii.

Román světově úspěšné autorky bestselleru Manželovo tajemství je příběhem tří matek, jimž se jejich na pohled všední životy krůček za krůčkem nebezpečně vymykají z rukou. HBO natáčí podle této knižní předlohy minisérii s Nicole Kidmanovou a Reese Witherspoonovou v hlavních rolích.

Liane Moriarty
Australská spisovatelka, žijící v Sydney. Živila se jako marketingová manažerka, poté zkoušela sama podnikat a coby copywriterka na volné noze psala všechno možné, od televizních reklam po texty na nejrůznější webové stránky. Ač se beletrii ve volném čase věnovala už od mládí, první kniha (Three Wishes) jí vyšla až v roce 2005. Je autorkou několika románů a série knih pro děti, které vydala pod pseudonymem Nicol Berry, jimž se paradoxně většího úspěchu dostalo ve světě než doma v Austrálii. Zatím nejúspěšnějším titulem Liane Moriarty je Manželovo tajemství z roku 2013. Kniha se hned druhý týden po vydání vyhoupla na 1. místo prestižního žebříčku bestsellerů New York Times, prodalo se jí přes milion výtisků ve více než 35 zemích po celém světě a byla zařazena mezi nejlepší tituly Amazonu v roce 2013. Zkraje tohoto roku vyšel autorce česky druhý román nazvaný Na co Alice zapomněla.
soutez_bux_moriarty_sedmilharky_02
Soutěž: Odpovězte správně na naši otázku a staňte se jedním ze dvou výherců, jenž obdrží bestseller Sedmilhářky.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje kniha Liane Moriarty, která vyšla v nakladatelství Ikar v roce 2014 o úspěšné a oblíbené ženě se třemi krásnými dcerami a spokojeným manželstvím…

a) Na co Alice zapomněla

b) Velké malé lži

c) Manželovo tajemství

Nápovědu najdete na stránce www.bux.cz

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 13. 10. 2015, do předmětu uveďte SEDMILHÁŘKY. Dva autoři správné odpovědi od nás obdrží tuto knihu.

Pokud se vám knihu nepodaří získat v soutěži, můžete ji zakoupit na www.bux.cz

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář