Beauty

L’Oréal Professionnel představuje službu French Balayage Pearls

L’Oréal Professionnel představuje službu French Balayage Pearls, novou projasňující službu plnou perleťových odlesků pro nádherně prozářený vzhled vlasů.

Nová profesionální 2fázová služba, kombinující dokonale prolnuté zesvětlení a neutralizované tónování, přináší dimenzionální, projasněné a perleťové efekty.

Pro jedinečný a dokonalejší look
Jděte do perleťové a projasněte svět. Technika L’Oréal Professionnel pro přirozeně prolnutý barevný výsledek, kterého dosáhnete pomocí nejoblíbenější klasické 2fázové techniky zesvětlení a tónování French Balayage. Nyní je zdokonalena o perleťové tóny, které tradiční technice French Balayage dodávají další rozměr a přinášejí nové, jemné odlesky. Vliv nejnovějšího kreativního trendu „perel“ na tradiční techniku French Balayage přináší výsledek v podobě přirozeného barevného vzhledu s jemnými duhovými akcenty.

Nový svět perel: 5 nových odstínů Dia light Pearls. French Balayage Pearls nabízí zcela nový svět jemných perleťových odstínů, od růžového až po snadno nositelný greige odstín. Řada dvou béžových duhových perleťových odstínů a tří studených perleťových odstínů vytváří dokonalé efekty pro všechny barvy vlasů, včetně tmavých základů. Prolnuté zesvětlení se potkává s nejnovějším trendem „perel“: v profesionálním pojetí.

Na rozdíl od melírovací techniky je technika French Balayage charakteristická prolnutým zesvětlením od kořínků po konečky.
LP_FRENCH_BALAYAGE_PEARLS_2023_SWATCH_10,82_3474637156503Profesionálního projasněného perleťového efektu dosáhnete ve dvou krocích:
Krok 1. Dokonale prolnuté zesvětlení a dvojité zarámování obličeje projasní a podtrhne zarámování obličeje díky jemným perleťovým odstínům na silnějších pramenech vlasů, než jsou baby lights melíry.
Krok 2. Tónování vlasy zjemní nebo neutralizuje s projasňujícím glossem, který vlasům dodá jemný perleťový efekt. C1 – Internal use

Nejvzácnější perly: tóny, které se liší. Rozjasněte vlasy pomocí těchto duhových odlesků pro decentní, a přesto výjimečný nádech! Profesionální tip: chcete-li si pohrát s perleťovým efektem, přidejte jednu až tři kapky Dia light červeného Boosteru do barvicí směsi podle toho, jak intenzivní výsledné barvy chcete dosáhnout. Tmavší odstín můžete posílit přidáním jedné kapky červené pro dosažení narůžovělého perleťového odstínu.

Zdroj: L’Oréal Professionnel / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář