Představujeme

Prada Paradoxe

Prada Paradoxe vystihuje podstatu nedefinovatelné a neustále se vyvíjející ženy Prada, která nikdy není stejná, ale vždy je sama sebou. S nadčasovou vůní kytice bílých květů přetvořenou v jedinečný avantgardní rys a uzavřený v ikonickém, avšak v mnohém překvapivém trojúhelníkovém flakonu, tento parfém zahrnuje všechny paradoxní dimenze vůně a sebe sama.

Bezprostřední zvídavost spojená maximální objevností; co jiného je paradox, než odhalení nekonečných perspektiv? Soulad nečekaných prvků inspirujících k novému dialogu má značka Prada v krvi. Prada Paradoxe je souhrou hlavolamů a představuje ztělesnění ženy Prada ve všech jejích podobách a nový pohled na záhadu ženskosti. Nová jedinečná ženská vůně zkoumá symbiózu protikladů, které se skrývají hluboko uvnitř značky Prada: řemeslné umění a technologie, tradice a modernost, svůdnost a rafinovanost, přísnost a fantazie. Právě zde, v tomto nově vytvořeném prostoru, žije Prada Paradoxe, vůně současně neobvyklá a uklidňující.

Žena Prada, kterou nelze definovat
Prada Paradoxe je oslavou mnohorozměrného sebepoznávání a vlastního vyjádření v neustálém vývoji: žena, která nikdy není stejná, ale vždy je nekompromisně svá. Paradox Prada je vyjádřením složitosti vlastního já a osvobození, které se dostaví po přijetí nedefinovatelnosti ženskosti. Rozdíly mezi ženami zde poodhalují jejich společné rysy, odkrývají mnohostranné dimenze bytí a zároveň zahajují dialog založený na zvídavosti a vedoucí k objevu. Neustálé protichůdné působení je záměrem paradoxu, pozitivním cílem a prostorem pro přijetí symfonie jedinečných projevů žen, které mohou být v každém jediném okamžiku kombinací různorodých osobností. Okamžitě rozpoznatelný jedinečný rys ženy, kterou nelze definovat.

Souhra protikladů
Prada Paradoxe, název utvořený z anagramu slova Prada, je ze své podstaty hravý a vyjadřuje záměr přehodnocovat a přetvářet, což zcela souzní se zvídavým duchem značky Prada. Je to výzva k novému vymezení vztahu, který žena cítí k sobě samé, a to prostřednictvím dynamického dialogu v rámci všech dimenzí, které ji činí tím, kým je. Podstatou paradoxu je klást si otázky, spojovat protichůdné prvky a odhalovat hlubokou pravdu. Prada Paradoxe je pomalé odhalování doprovázené dlouhým zamyšlením, nadšené přijetí holistického přístupu, kde má souhra všech částí nepředstavitelnou sílu.
Prada-Fragrance-Paradoxe-Paradoxe2Ikona v novém kabátě
Flakón Prada Paradoxe vyjadřuje samotnou podstatu značky, která spočívá ve znovuobjevování a neustálém zvídavém dialogu. Lahvička je inspirována původním ikonickým trojúhelníkovým logem Prada, které se ukazuje v nové tváři a dokazuje svoji nadčasovost. Flakon se liší od tradičních flakonů, je minimalistický a luxusní a je navržen tak, aby spočíval na boku. Nahnutý na stranu, ale přesto stojí pevně, šikmý, přesto stabilní – Prada Paradoxe svírá líbivý pravý úhel a optimisticky se zvedá ode dna k víčku. Prosvětlená, radikální struktura flakonu dokonale vystihuje důraz značky Prada na sofistikovanost a avantgardu s nádechem výstřednosti. Typický trojúhelníkový tvar kontrastuje se zaoblenými úhly, zatímco akcenty intenzivního černého loga jsou prezentovány na jemném korálově růžovém odstínu skla.

Jemný, ale zároveň výrazný – a okamžitě rozpoznatelný – flakón je zakončen zlatou pumpičkou, která odráží zlaté logo vyražené na černém uzávěru se znakem Prada.

Krabička s rytým reliéfem odkazuje na charakteristické křížové šrafování kůže Prada Saffiano. Funkčnost a forma se snoubí v trojúhelníkovém výřezu s logem na vrcholu krabičky, který umožňuje snadné otevírání. Souhra korálově růžového odstínu parfému a pololesklé, intenzivní černé se snoubí v logu Prada, které je částečně zakryto bílou etiketou Prada Paradoxe – symbolické přikývnutí Prady na souhlas s přijetím nového projevu ženskosti. Na každé krabičce je QR kód v siluetě trojúhelníkového loga Prada. Každý kód je pozvánkou k hlubšímu zkoumání světa Prada Paradoxe a objevování dalších možností, včetně zážitků s rozšířenou realitou, filtrů a obsahu ze zákulisí.

Zdroj: Prada / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář