Beauty

Lumene čistící řada pro individuální potřeby vaší pleti

Nová vylepšená čisticí řada Lumene Arctic Touch zahrnuje všechny základní produkty pro každodenní péči o pleť. Z jasně definovaných produktových řad je snadné si vybrat tu, která je vhodná právě pro váš typ pleti. Tím, že obsahují složky z arktické přírody, pleť nejen čistí, ale také o ni účinně pečují a zdůrazňují tak její přirozenou krásu.
lumene_arctic_03
Lumene Soft Touch – hydratační (normální a suchá pleť)
Arktické/klíčové složky
Arktická brusinka hydratuje a chrání suchou pokožku, kterou často můžete pociťovat na povrchu napjatou. I jemné linky mohou vzniknout díky dehydrataci. Pečující a hydratující složení pomáhá udržet pleť jemnou a hebkou.

Lumene Soft Touch  – Hydratační čistící emulze
Jemný, krémový cleanser odstraňuje z pleti make-up a nečistoty svým luxusně bohatým složením. Olej ze semínek arktické horské brusinky pleť hydratuje během čištění. Velmi vhodný také pro velmi suchou a zralou pleť.

Lumene Soft Touch – Hydratační toner
Toner zakončí čištění pleti luxusním rozmazlování. Tím, že obsahuje olej ze semínek arktické horské brusinky, vylepšuje jeho sametové složení hydratační rovnováhu pleti.
lumene_arctic_02lumene_arctic_01
Lumene Bright Touch – rozjasňující (normální – smíšená pleť)
Arktické/klíčové složky
Olej a nektar z arktické morušky podporuje přirozenou zářivost pleti a rozjasňuje ji. Osvěžující složení pro dobrý stav pleti.

Lumene Bright Touch – Osvěžující čisticí pěna
Lehká a hebká jako sen, efektivně odstraňuje z pleti make-up a nečistoty. Unikátní nektar z arktické horské brusinky pomáhá udržovat přirozený jas pleti. Konečný výsledek: čistá, zářivá a svěží pleť. Vhodné pro všechny typy pleti.

Lumene Bright Touch – Osvěžující toner
Osvěžující toner dokončí čištění pleti. Obsahuje unikátní nektar ze semínek arktické horské brusinky s rozjasňujícím detoxikačním efektem, který pomáhá udržovat přirozený jas pleti. Konečný výsledek: dokonale čistá, jasná a zářivá pleť.

Lumene Bright Touch – Osvěžující čisticí emulze
Osvěžující, lehce pěnivá textura účinně odstraňuje z pleti make-up a nečistoty. Unikátní olej ze semínek arktické horské brusinky pomáhá udržet přirozený jas pleti. Svěží vůně. Konečný výsledek: čistá, zářivá a svěží pleť.

Lumene Bright Touch 2v1 – detoxikační mikro-peeling a maska
Tento multifunkční produkt byl vyvinut tak, aby zdůraznil přirozený vzhled pleti a podporoval obnovu pleti. Použijte jako masku​​, peeling, nebo jako kombinaci obou. Inovativní produkt 2v1 obsahuje rozjasňující nektar z arktické horské brusinky a komplex botanické kyseliny. Přírodní mikro zrnka účinně odstraňují odumřelé kožní buňky z povrchu pokožky.

Lumene Matt Touch – hloubkově čistící (mastná – smíšená pleť)
Arktické/klíčové složky
Cukr z arktické břízy – xylitol, pomáhá udržovat mechanismus přirozené ochrany pokožky bojem proti typickým kožním problémům mastné a smíšené pleti. Xylitol normalizuje bakteriální rovnováhu pokožky a tím snižuje vznik nečistot.
lumene_arctic_06
Hluboce čisticí a vyvažující produkty pomáhají regulovat lesk a zabraňují novým nečistotám bez vysoušení pokožky. Konečný výsledek: čistý a matný povrch pleti.

Lumene Matt Touch – Hloubkově čisticí gel
Svěží složení čistícího gelu efektivně odstraňuje make-up, nečistoty a přebytečnou mastnotu bez vysoušení pokožky. Vyvažující konzistence pomáhá regulovat lesk a zabraňují novým nečistotám. Složení bez oleje.

Lumene Matt Touch – Toner pro stažení pórů
Toner snižující mastný lesk dokončí proces čištění. Pomáhá stáhnout póry, takže pleť vypadá hladší. Vyvažující arktický xylitol pomáhá regulovat lesk a zabraňuje tvorbě nových nečistot a černých teček.

Lumene Matt Touch – Hloubkově čistící minerální peeling
Osvěžující gelový peeling hloubkově čistí póry a pomáhá předcházet vzniku nových nečistot a černých teček. Arktické biominerály pomáhají obnově pleti, mentol dodává chladivý pocit svěžesti. Masážní jojobová zrnka a mikro krystaly změkčují ucpané póry a rozjasňují pleť tím, že odstraňují odumřelé buňky a nečistoty. Pleť je čistá a svěží.
lumene_arctic_07
Lumene Sensitive Touch – zklidňující (citlivá pokožka – všechny typy pleti)
Arktické/klíčové složky
Extra jemné složky produktů byly vybrány ve spolupráci s finskou Federací pro astma a alergie.
lumene_arctic_04lumene_arctic_05
Arktický 100% organický extrakt ze lnu zklidňuje a posiluje pokožku. Chrání pleť před vnějšími dráždivými látkami a pomáhá snižovat zčervenání a podráždění pokožky.

Produkty neobsahují barviva, etanol, parfemaci, parabeny, minerální oleje ani silikony.

Lumene Sensitive Touch – Extra jemná čistící emulze
Lehký cleanser jemně odstraňuje make-up a nečistoty z pleti. Jemné složení neoslabí pleti vlastní hydrolipidový film. Konečný výsledek: čistá, klidná a jemná pleť. Vynikající pro citlivou, namáhanou či kuperózní pleť a pro všechny typy pleti. Ideální pro odstranění pleťového make-upu i make-upu očí a rtů.

Lumene Sensitive Touch – Extra jemný toner
Toner bez parfemace pro dokončení procesu čištění. Obsahuje zklidňující, 100 % organický extrakt ze semínek arktického lnu, který pomáhá k posílení a zklidnění citlivé pokožky. Pomáhá redukovat zarudnutí, podráždění a napětí pokožky.

Lumene Sensitive Touch – Odličovač očí
Jemný odličovač očního make-upu pro ve vodě rozpustný oční make-up. 100 % organický extrakt ze semínek arktického lnu pomáhá zklidnit citlivou pokožku kolem očí. Vynikající pro citlivou pokožku a pro nositelky kontaktních čoček – bez olejů.

Lumene Sensitive Touch – Odličovač voděodolného očního make-upu
Dvoufázový, tekutý odličovač pro voděodolný či extra silný oční make-up. Jemné, avšak účinné složení. Aktivuje se protřepáním.

zdroj: Lumene / foto: Lumene, bigstock / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář