Představujeme

Lush představuje exkluzivní parfémy!

20.03.2019 Lush představil 10 exkluzivních vůní z velmi limitované edice Gold Label, které byly vytvořeny přímo in-house, jako sebevyjádření vrchích parfemářů Simona Constantina, Emmy Dick a i přímo zakladatelem Marka Constantina. Jsou inspirovány hudbou, literaturou a životními událostmi. Tato edice bude obsahovat 9 unikátních parfémů a 1 Body sprej, které byly vytvořeny, nebo obnoveny exkluzivně pro Perfume Library (Parfémovou knihovnu), která je součástí největšího obchodu Lush na světě v Liverpoolu. Vůně budou k dostání pouze online a to ve velmi malém množství a na velmi krátkou dobu!

„V Lush máme štěstí, že má naše kreativita naprostou svobodu. A ta kreativita nemá hranic, protože si parfémy sami vyrábíme in -house: můžeme si opravdu rozhodnout, co chceme vytvořit a jak to chceme vytvořit“ (Emma Dick – Lush Perfumer).

V – Fialkový, originální, gotický. Jeden z prvních Lush parfémů, představený roku 1995.

Never Ever Om – Sladce kořeněný parfém s dotekem kadidla. Remix parfémů původně stvořených pro sesterskou společnost B Never Too Be Busy To Be Beautiful roku 2004.

SOS – Kořeněný parfém s pačuli. Exkluzivní parfém vytvořená roku 2019 pro Perfume Library nového liverpoolského Lush obchodu.
lush_parfemy_02
Salarium – Sexy parfém. Poprvé byla uvedena na trh předchůdcem Lush Cosmetics To Go – v roce 1989 pod jménem Salarum.

Pansy – Originální, elegantin ovocný parfém. Původně vytvořeno pro předchůdce Lush – Cosmetics To Go v roce 1993

Junk – Svěží bylinný parfém s dotekem ovoce. Parfém stvořený v roce 2019 exkluzivně pro Lush Liverpool Perfume Library.

Himalaya – Okouzlující květinový parfém s pižmovými tóny. Stvořena předchůdcem Lush – Cosmetics To Go v roce 1993.

Fantabulosa – Sofistikovaná vůně s banánovým nádechem. Parfém byl uveden původně pod jiným jménem sesterskou společností B Never Too Be Busy To Be Beautiful v roce 2004.

Hairdresser´s Husband – Lahodně ovocná vůně. Poprvé se objevila jako exkluzivita pro Gorilla Gallery roku 2010.

Prince – Tělový sprej. Velkolepá vůně neroli. Vůně byla představena roku 2003, jako královská kombinace mandarinek a neroli.

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář