Představujeme

BASILUR Virgin Nature – šálek čaje nejvyšší kvality

Česká společnost MIX-TEE už přes 25 let dováží ty nejlepší čaje ze Srí Lanky a dalších vybraných lokalit. Vlajkovou lodí společnosti jsou produkty BASILUR Tea Export.
Představujeme řadu přírodních čajů, vynikajících bylinných směsí Virgin Nature, díky kterým si můžete šálek čaje nejvyšší kvality vychutnat kdykoliv během dne.
Jsou vhodné pro relaxaci, řešení různých příznaků běžných nemocí, k úlevě od těžkého jídla nebo pouze pro udržení si zdravé mysli a těla. Tyto skvělé bylinné čaje jsou jedinečné svou kvalitou a bezkonkurenční různorodostí. Za zmínku stojí i jejich krásné přírodní balení. Pro co nejlepší účinky a chuť se doporučují podávat horké.

BASILUR Virgin Nature – Hot Beats je inspirován asijskými a africkými bylinnými léky, které napomáhají k udržení dobrého zdravotního stavu, především během chřipkového období. Jemná chuť koření zajistí správou funkci imunitního systému, a to zejména díky protizánětlivým vlastnostem zázvoru. Čaj Hot Beats disponuje účinky proti stárnutí, pomocí antioxidantů odstraňuje toxiny a zvyšuje celkovou pohodu těla a mysli. Jeho přírodní složky mohou pomoci při dýchacích potížích. Jedná se o přírodní zdroj živin vhodných pro zdravé kosti, vlasy a zuby.

Složení: zelený čaj, list cistu a jasmínu, rooibos, chilli, kořen a přírodní aroma zázvoru

BASILUR Virgin Nature – Stress Release je relaxační čajová směs, která perfektně doplní jakékoliv jídlo a napomáhá při řešení zažívacích problémů. Vitaminy a výživové vlastnosti každé z obsažených surovin ve vás vyvolají pocit radosti a klidu. Čajová směs Stress Release je plná přírodních látek, kterou je doporučeno podávat večer. Máta přispívá ke zmírnění příznaků dýchacích problémů. Heřmánek je známým pomocníkem při léčbě nespavosti a zároveň má schopnost urychlit hojivý proces a snížit riziko vzniku cukrovky. Listy ostružiníku jsou přírodním léčivem používaným již odedávna. Obsažené ingredience mají dohromady schopnost chránit imunitní systém. Sladké aroma medu dokonale ladí s každou složkou směsi a dotváří tak jeho jedinečnou chuť.

Složení: květ heřmánku, máta peprná, list ostružiníku a přírodní aroma medu

BASILUR Virgin Nature – Deep Breath napomáhá cítit se svěže a „vzkřísit“ organismus po dlouhém dni. Přispívá ke klidnému a hlubokému spánku. Poskytuje úlevu těm, kteří se potýkají se stresem. Zajistí pocit klidu. Máta má kromě skvělé mentolové chuti i mnoho zdraví prospěšných účinků. Například schopnost pomoci při bolestech zubů, krku či žaludečních nevolnostech. Šálek čaje DEEP BREATH je přírodní tzv. vnitřní čistič, který napomáhá eliminovat toxiny a bojuje proti škodlivým bakteriím. Dále pomáhá zmírnit kašel, astma, dýchací problémy a zažívací potíže. Pravidelné pití mátového čaje má kladný vliv na imunitní systém.

Složení: list máty peprné a máty klasnaté

BASILUR Virgin Nature – Calm Down je uklidňující bylinná směs napomáhající ke zmírnění problémů s nespavostí, a to zejména díky obsahu heřmánku. Uklidňuje tělo i mysl. Heřmánek je proslulý přírodní zdroj pro klidný spánek. Jasmín a levandule jsou známé pro své vynikající vlastnosti harmonizovat stav pleti. Šalvěj a bazalka chrání tělo před chronickými nemocemi a proti stresu. Směs Calm Down kombinuje přírodní ingredience přispívající k omlazení, relaxaci a rovnováhy těla i mysli.

Složení: květ heřmánku, levandule, jasmín, šalvěj, bazalka a přírodní aroma vanilky

BASILUR Virgin Nature – Spice Up je jemně kořeněný čaj, který tělu dodá potřebnou energii a pomáhá při zažívacích potížích. Nejlépe ho podáváme po večeři nebo během dne. Starověké tropické ingredience smíchané s osvěžujícím zeleným čajem jsou inspirovány jihoasijskými příchutěmi. Citronová tráva pomáhá při trávení a je bohatá na antioxidanty. Skořice zvyšuje chuť k jídlu, ale má i protizánětlivé a antibakteriální účinky. Černý pepř dodává nádech koření a máta je důležitá pro zdravou dutinu ústní. Všechny dynamické přísady obsažené v čaji SPICE UP hrají důležitou roli v doplňování antioxidantů a mají významné antibakteriální vlastnosti.

Složení: zelený čaj, hřebíček, citronová tráva, skořicová kůra, černý pepř, máta peprná, jalovcové bobule a přírodní aroma limetky

BASILUR Virgin Nature – Take a Break
BASILUR Virgin Nature TAKE A BREAK obsahuje tymián, který je skvělý pro posílení imunity. Tato mimořádná směs je ideální pro zakončení náročného dne. Šálek čaje TAKE A BREAK napomáhá k uvolnění dýchacích cest a bolesti v krku. Poskytuje úlevu při nachlazení či chřipce. Heřmánek a pomerančový květ jsou výbornými přírodními zdroji, napomáhající při problémech s nespavostí a stavech úzkosti. Zároveň také navozují pocit chuti k jídlu. Citrusové listy zlepšují stav pokožky a dodávají směsi štiplavou chuť.

Složení: květ heřmánku a pomeranče, meduňka, tymián, fenykl a přírodní aroma pomeranče
caje_basilur_02
BASILUR Virgin Nature – Free Your Mind je bylinná směs inspirována historickými recepty ze Středního východu. Ulevuje především po těžkém jídle. Tento čaj je skvělým pomocníkem na startu nebo na konci dne. Pomáhá vám dosáhnout pocitu klidu a zvyšuje schopnost uvolnit se. Máta peprná poskytuje osvěžující pocit a pomáhá ulevit od zažívacích problémů a bolestí břicha. Zajišťuje zdravé dýchací cesty a zároveň pečuje o dutinu ústní. Šálek směsi Free Your Mind vám pomůže relaxovat, odlehčí tělu i mysli či zklidní vaše hrdlo a pomůže s trávením.

Složení: máta peprná, citronová verbena, bazalka, koriandr, kardamon, citronová kůra a přírodní aroma bargamotu a máty

BASILUR Virgin Nature – Cheer Up neboli šálek „léta“ nabízí směs ingrediencí, které rozzáří vaše smysly a zatímco se tělo plní živinami, nastartuje pozornost a produktivitu. Je to bezkofeinová cesta k udržení síly, energie a zvládnutí každodenního shonu. Lahodná chuť červených jablek a jejich antioxidační vlastnosti pomáhají posílit imunitní systém, bojují proti únavě a udržují svěží mysl. Ibišek, okvětní lístky růží a šípek dodávají směsi přirozenou sladkost. Čajová směs Cheer Up pomáhá udržet přirozenou hladinu krevního tlaku. Speciální kombinace přírodních bylin a ovoce byla sestavena s důrazem na celkovou duševní pohodu. Přirozená schopnost vybraných ingrediencí eliminovat toxiny pomáhá udržet celkovou rovnováhu v těle.

Složení: jablko, ibišek, šípek, růže, ostružina, citronová tráva, rozmarýn, šalvěj, kůra grepu, pomeranče, mandarinky a přírodní aroma pomeranče a mandarinky

Obsah každého balení: 20 x 2 g pyramidových sáčků. Cena za balení: 154 Kč.

Všechny druhy čaje BASILUR Virgin Nature a další produkty značky MIX-TEE zakoupíte v prodejnách: MIX-TEE, Masarykova 235, Čelákovice; MIX-TEE Jungmannova 25/13; MIX-TEE Arkády Pankrác; MIX-TEE Centrum Černý Most nebo na www.caje-mixtee.cz.

Zdroj: MIX-TEE, foto: bigstock, MIX-TEE / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář