Představujeme

Lush x Shrek: Čistá dokonalost je out

Fanoušci Lush čekali na hrdinu a ten přišel – v celé své zelené, kouzlem bažiny nasáklé kráse, v podobě nové limitované kolekce Lush x Shrek.

Zbrusu nová kolekce Lush x Shrek, inspirovaná sérií animovaných filmů o Shrekovi od DreamWorks Animation, oslavuje „zlobří, v pomyslných bažinách se schovávající“ stránku každého z nás, kontrastující s estetikou čisté dokonalosti posledních let. Výrobky budou k zakoupení pouze online, a to od pátku 22. března 9 hodin ráno přednostně v aplikaci Lush a poté od pondělí 25. března na webových stránkách cz.lush.com.

Stejně jako cibule, i tato kolekce má vrstvy. Řada je inspirována cestou hlavního hrdiny Shreka a jeho vývojem od sebenenávistného zlobra k sebepřijímajícímu, a jejím cílem je vnést radost a rozpustilost do světa Beauty & Wellbeing. Ukázat, že neexistuje jen jediný způsob, jak být krásný a cítit se dobře – wellness může mít i podobu koupele ve zlobří bažině!

„Na Shrekovi se mi líbí, že je to nadčasový rodinný film – oblíbila jsem si ho v době, kdy jsem byla v pubertě, a nyní moje vlastní dítě v dospívajícím věku miluje celou tu dnešní meme kulturu kolem Shreka. Je to filmová klasika, která oslavuje lásku k sobě, a pro spolupráci se značkou Lush se proto vyloženě skvěle hodí. Výsledek je zábavný a ideální pro trochu té ‚bažinaté‘ péče o sebe sama,“ říká Melody Morton, ředitelka kreativních konceptů ve společnosti Lush.

Nová limitovaná kolekce obsahuje produkty nesoucí nové a exkluzivní vůně, jako sprchový sliz Get Out Of My Swamp, bombu do koupele Shrek Swamp a sprchový gel Fiona, nebo produkty se známými oblíbenými vůněmi jako pěnu do koupele Gingy a bombu do koupele Donkey.

Sprchový gel Fiona má lehkou, svěží a ovocnou vůni s tóny posečené trávy a zelených jablek s limetkou – obsahuje silice z perských limet a těhozevu a absolue z mangového listu. Vůně Shrek Swamp je naopak hutná, s hlubokými tóny čokolády smíchanými s osvěžujícími, mátovými a kořeněnými svrchními tóny, které propůjčuje máta peprná, růžový pepř a vanilka.

Nejprodávanější Lush maska na obličej a tělo Mask of Magnaminty, kterou zákazníci v Jižní Koreji pro její zelený odstín připomínající populárního zlobra s oblibou nazývají „Shrek Pack“, bude na oslavu této spolupráce rovněž opatřena speciální etiketou ve stylu Shreka. Maska, která má na webových stránkách Lush UK více než 1 000 pětihvězdičkových hodnocení, je celosvětově oblíbená u zákazníků s pletí se sklonem k mastnotě a akné.
Shrek_Teaser asset_landscapeGet Outta My Swamp (sprchový sliz)
Vezměte si Shreka za vzor – zamilujte si kouzlo bažiny a vychutnejte si očistu se slizem, který vám dopřeje pohádkovou hebkost. Pšeničné výhonky, antioxidační a plné vitaminů A, E a C, zanechávají pokožku rozjasněnou a zklidněnou. Kukuřičný škrob nejenže pomáhá utvářet konzistenci tohoto jemného slizu, ale také fantasticky zvláčňuje pokožku.

Shrek Swamp (koupelová bomba)
Nebuďte Farquad! Vykouzlete si ve vaně svou vlastní bažinu s opojnou vůní snoubící hluboké tóny čokolády s osvěžující mátou a lehkým kořeněným nádechem černého pepře s vanilkou. Možná působí jakou obyčejná bažina, ale směs marockého bahna rhassoul, větvičníku a mořských řas (ručně sbíraných na japonském pobřeží) zanechá vaši pokožku krásně hebkou a opečovanou.

Fiona (sprchový gel)
Nádherně očistný sprchový gel nesoucí pohádkovou ovocnou vůni s tóny zelených jablek, melounu a květin promění vaše sprchování v (zl)obří radost. Čerstvá okurková šťáva plná vitaminu C příjemně ochlazuje a zklidňuje pokožku a zároveň jí dodává zdravý a zářivý vzhled zamilované zlobryně. Silice z těhozevu, získávaná z jižní Afriky, dodává této ovocné vůni svěží „bobulovité“ tóny.

By Night One Way, By Day Another (tělový sprej)
Pohádková směs limet a mangového listu se šťavnatými tóny melounu a svěžích zelených jablek. Rozprašte vůni přímo na pokožku (vyhněte se oblasti podpaží) a zahalte se do svěží fantazie Absolue z mangových listů dodává vůni tropický nádech, který vás přenese na exotické prázdniny za devatero hor. Rozprašte vůni přímo na pokožku (vyhněte se oblasti podpaží) a zahalte se do svěží fantazie. Ovocná? Květinová? Svěží? To nejzábavnější na téhle komplexní vůni je to, jak se na vaší kůži proměňuje.

Gingy (koupelová pěna)
Všemi milovaný Perníček vám rád a bez mučení dopřeje bublinkovou koupel s hřejivou sladkou vůní čerstvě napečených dobrot.

Donkey (koupelová bomba)
Kde by byl chrabrý rytíř bez svého vznešeného oře? Nechte Oslíka v podobě koupelové bomby s hřejivou kořeněno-karamelovou vůní vetřít se do vaší přízně!

Kolekce Lush x Shrek je k zakoupení pouze online na webových stránkách cz.lush.com.

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář