Soutěže

Soutěž: Elastin – vraťte svému tělu mladistvý vzhled a pružnost

V mládí jste to ani nevnímali, ale s přibývajícím věkem v těle přirozeně ubývá elastin, který napomáhá pružnosti kůže, ale také vazů a šlach. Čas zpět nevrátíte, ale můžete tělu doplnit chybějící elastin a vrátit mu alespoň mladistvou pružnost.

Elastin je velmi důležitá bílkovina, jejímž hlavním úkolem je zajišťovat pružnost, tedy elasticitu. Nachází se v kůži, cévách, plicích, šlachách a dalších orgánech. Funkci elastinu můžeme pozorovat i pouhým okem, stačí si natáhnout kůži a pustit. Její pružné navrácení na původní místo je důkazem správné funkce elastinu. Přirozeným stárnutím bohužel elastinu v organismu postupně ubývá, proto je pro naše tělo stále těžší udržet potřebnou pružnost, tak jak tomu bylo v dětství a mládí. Naštěstí je možné elastin do těla doplňovat a zlepšovat tak pružnost pokožky a správné fungování orgánů.

Kapsle pro krásu Elastin N-Medical
Elastin N-Medical kapsle, to je originální a jediný hydrolyzovaný bio-elastin pro komfortní užívání. Vyrábí se v České republice za přísných hygienických podmínek, aby splňoval nejvyšší úroveň kvality. Nenajdete v něm konzervanty ani barviva. Každá tobolka obsahuje 200 mg hydrolyzovaného bio-elastinu a 300 mg přírodního vitaminu C, získávaného šetrnou metodou ze šípků.

Pro koho je Elastin vhodný?
1. Hubnutí: Pokud hubnete, vaše kůže se stahuje velmi pomalu, protože nemá dostatek elastinu. Pokud tedy chcete urychlit smrštění kůže, je ideální společně s dietou začít do těla doplňovat právě elastin a pokračovat po celou dobu hubnutí, dokud kůže nedosáhne požadovaného vzhledu.
2. Po porodech: Po porodu trápí ženy povolená kůže na břiše, jíž trvá velmi dlouho vrátit se do původního stavu. Důvodem je opět chybějící elastin. Elastin N-Medical je vhodný i pro tyto případy, kdy podpoří kůži, aby se s ubývajícími poporodními kily vracela rychle zpět do původního stavu.
3. Sport – šlachy a vazy: Elastin je důležitý nejen pro krásu, ale také pro správnou funkci vašich vazů a šlach. Během sportovních aktivit dochází k namáhání šlach a vazů v kolenou i ostatních kloubech. Pravidelné užívání elastinu podpoří jejich elasticitu.
4. Anti aging: S přibývajícími roky ubývá v pokožce množství elastinu. Díky tomu je kůže povadlá a ochablá. Užíváním elastinu se znovu podpoří pružnost a s ní také mladistvý vzhled.

Soutěž: V naší dnešní soutěži můžou 3 z vás získat N-Medical Elastin v hodnotě 1450 Kč. Stačí správně odpovědět na položenou otázku a mít trochu štěstí.
soutez_bannerSoutěžní otázka: Kolik mg hydrolyzovaného bio-elastinu obsahuje jedna tobolka N-Medical Elastinu?

a) 100 mg
b) 150 mg
c) 200 mg

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 10. 4. 2024, do předmětu uveďte ELASTIN. 3 z vás od nás obdrží N-Medical Elastin 30 tobolek, v hodnotě 1450 Kč.

Výherci budou o výhře informováni e-mailem. V případě zájmu si mohou výhru vyzvednout (po výzvě) v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo X a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář