Beauty

Magnéziové náplasti vám pomohou zatočit s akné

S projevy akné má osobní zkušenosti více než 85 % dospívajících. Nejčastěji se s ním setkáváme mezi 12. a 24. rokem. V období puberty stojí za vznikem akné nárůst produkce hormonů, na jeho výskyt v pozdějším věku mají vliv též genetické faktory, hormonální výkyvy i zevní vlivy. Největším pomocníkem v boji s akné je hořčík neboli magnézium.

Vsaďte na inovativní náplasti
Pokud jste na aknózní pleť vyzkoušeli už téměř vše s neuspokojivým výsledkem, náplasti na akné s obsahem magnézia jsou sázkou na jistotu. Doporučují se jak na začínající pupínky, tak na mírné až středně závažné projevy akné. V čem spočívá jejich efekt? Náplasti obsahují 99 % hořčíku, jenž posiluje kožní bariéru a redukuje nedokonalosti pleti, neboť dokáže absorbovat nežádoucí kožní maz.

Účinné složky
Bioaktivní magnézium s protizánětlivými a antibakteriálními účinky posiluje svůj efekt díky dalším obsaženým bylinným složkám. Těmi jsou měsíček lékařský urychlující hojení a regeneraci pokožky, pupečník asijský s antiagingovými vlastnostmi. Výčet uzavírá olej z kajeputu, který se doporučuje na problematickou a aknózní pleť.

Jak používat?
Magneziové náplasti mají minimalistický design, proto vás jejich nošení nebude omezovat ani v průběhu dne. V balení o 72 kusech se nachází hydrokoloidní náplasti ve 2 velikostech, a to 8 mm a 15 mm. Kromě toho jsou vyvedeny v 7 designech např. v podobě měsíčku, kytičky, hvězdičky, kapky atd. Před jejich aplikací je třeba pleť důkladně vyčistit a aktivovat tonikem. Poté stačí náplast na postižené místo přilepit.

Výsledky patrné již po několika hodinách
Magnesiové náplasti se doporučuje nechat působit alespoň 2 hodiny, optimálně až 8 hodin. Již po této době jsou viditelné první výsledky. Jedná-li se o závažnější formu akné, po sundání náplasti aplikujte novou až do úplného vymizení pupínku.

Zdroj: PURE DISTRICT s.r.o. / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář