Bydlení

MagniSmartech- vzneste se na vlně budoucnosti

Magniflex, italský výrobce zdravotních matrací a světový lídr v oblasti zdravého spánku představuje unikátní technologickou novinku, biometrickou postel MagniSmartech. Do lůžka je integrována technologie, která monitoruje a analyzuje spánek a navrhuje, jak jej zlepšit, a tím zlepšit kvalitu života.

Unikátní systém MagniSmartech se skládá z polohovatelného roštu a luxusní vysoké matrace, která má uvnitř zabudované speciální senzory. Ty zaznamenávají a pravidelně monitorují čas usnutí a probuzení, délku spánku, srdeční a dechovou frekvenci, intenzitu světla či míru hluku v místnosti. Veškerá data jsou v reálném čase ukládána do kontrolní jednotky systému MagniSmartech, který je kompatibilní se zařízeními iOS. Informace o kvalitě spánku jsou následně on-line nahrávány do chytrého telefonu, tabletu, počítače nebo jiného zařízení, kde jsou ihned k zobrazení. Jednoduše tak získáte přehled o tom, jak spíte, a dokonce můžete mít kontrolu i nad spánkem vašich blízkých na dálku.

Postel, na které se budete vznášet
O výjimečně pohodlný spánek se postará několik programů. Pouhým stisknutí tlačítka v chytrém telefonu lze matraci polohovat podle potřeby. Od stavu beztíže, ve kterém lidské tělo rychle regeneruje, přes zvýšenou polohu nohou pro zlepšení krevního oběhu či ideální polohu pro čtení, až po manuální nastavení masáže horní či spodní části těla, polohy hlavy a nohou.

MagniSmartech zvyšuje kvalitu spánku ve všech směrech. Poradí si i s chrápáním. V okamžiku, kdy systém zaznamená chrápání, změní automaticky polohování roštu do polohy, ve které spící přestane chrápat. Když systém vyhodnotí, že chrápání ustalo, vrátí spícího do původní polohy.

Komfort při probouzení a usínání je pro kvalitní spánek velice důležitý. S MagniSmartech si už nebudete muset nastavovat klasický budík. Probudit vás může jemná masáž, změna polohy nebo příjemné barevné podsvícení v různých intenzitách i odstínech.
Magniflex_MagniSmartech_02
Chromoterapie v ložnici
Vedle unikátních technologických řešení, za kterými stojí skupina vědců vyvíjejících matraci, je pozoruhodným podpůrcem kvalitního spánku chromoterapie. Účinky barev na lidskou psychiku a vnímání je již prokázáno a v systému MagniSmartech má chromoterapie svou důležitou úlohu. Dokáže v ložnici rozproudit smyslnou energii, pomoci uvolnit po vypjatém dni nebo třeba zajistit příjemné probuzení.

4 varianty komfortu
Podle vlastních preferencí si můžete vybrat buď patentovanou paměťovou pěnu, osvěžující gel, přírodní latex nebo studenou pěnu, pokud preferujete tvrdší lůžko nebo plánujete pořídit MagniSmartech pro děti.

Ceny MagniSmartech:
Rozměr 160×200 cm 415.000 Kč
Rozměr 180×200 cm 465.000 Kč

Přijďte vyzkoušet opravdovou relaxaci a odpočinek do Showroomu Magniflex, Šaldova 1, Praha 8 – Karlín.

Zdroj: Magniflex / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář