Tipy na dárky

Popřejte maminkám na celém světě!

Překvapte svou maminku něčím tak jedinečným, jako je ona sama!

Čerstvé, s láskou darované, ručně vyrobené voňavých produkty Lush jsou tím pravým. Kolekce květinových mýdel, jejichž design je tvořen na 3D tiskárně, jsou letošní inovativní novinkou. Svým tvarem skvěle padnou do ruky a jsou stabilní, takže je můžete s radostí používat od začátku až do konce! Podívejte se na celou kolekci ke Dni matek a vyberte to pravé rozmazlování pro tu svou.

Od pátku, 4. dubna dostupné na e-shopu a v kamenných obchodech.

Incredible Mum – Koupelová bomba, 139 Kč/ks
Mámy jsou opravdové superhrdinky a zaslouží si superbombu. Po koupeli s pomerančovým květem pro optimismus, bergamotem pro očistu a kapkou ylang ylang pro lepší náladu budou připravené podmanit si svět.

Madame President – Koupelová bomba, 159 Kč/ks
Zajistěte mamince služby petitgrainové a grapefruitové silice, profesionálů v oboru relaxace a očisty těla i mysli.

Chamomile Lawn – Mýdlo – cca. 219 Kč/ks
Brouzdejte se heřmánkovým porostem a nechte se obejmout jemnou vůní konejšivých bílých kvítků v horkém letním dni zalitým sluncem.

Rosebud – Mýdlo – cca. 219 Kč/ks
Tato rozkošná májová poupátka vykouzlí mydlinky plné konejšivého ovesného mléka a extra panenského olivového oleje pro zklidnění a hydrataci pokožky.

Purple Loosestrife – Mýdlo – cca. 219 Kč/ks
Ponořte se do bublinkové lázně s hřejivými a stimulačními silicemi z hřebíčku a černého pepře s hedvábným máslem murumuru, po které se budete vznášet.

Lemon Zest – Mýdlo – cca. 219 Kč/ks
Osvěžte se šťavnatými mydlinkami se silicí z myrtovníku citronového a citronovou kůrou, které přinesou slunce až do vaší koupelny.
LUSH_660x660-1
Purple Drain, Mother of Pearl, Citrus are doing it for Themselves – Koupelová pěna, 169 Kč/ks
Tyhle tři koupelové krásky jsou sice plné bio másel a povznášejících silic, ale nejsou k jídlu! A můžete si vybrat z vůní Amelie Mae, Rentless, nebo máte radši Inhale?

Mum in a Spin – Znovupoužitelná koupelová pěna, 219 Kč/ks
V jednom kole? Zastavte se na chvíli a užijte si hřejivé objetí bublinek s uklidňující levandulí a tonkou pro trochu zasloužené relaxace.

Mum, Look What I Made You – Koupelová bomba, 139 Kč/ks
Nahraďte rutinu ve sprše zvláčňujícím mandlovým mlékem, vanilkovou absolue a kapkou očistné citronové silice v malinovém koktejlu, který dodá vašemu dni šťávu.

Baa Bar – Koupelová pěna, 159 Kč/ks
Obláčky bublinek se sójovým mlékem, levandulí a tonkou vás ukolébají ke spánku lépe než počítání oveček.

Honey Bear – Tuhý masážní olej, 275 Kč/ks
Dopřejte si něžné medvědí objetí! Rozehřejte masážítko v tlapkách a pusťte se do masáže s medem a fair trade bio kakaovým a bambuckým máslem, které zanechají vaši pokožku blaženou.

Antiope – Nahatý sprchový gel, 395 Kč/ks
Sprchový gel s očistným amazonským jílem a povznášející silicí z brazilských pomerančů je jako božská ambrózie pro vaši pokožku i mysl.

Raspberry Milkshake – Mýdlo na ruce i tělo, 199 Kč/ 100g
Kvítky, bublinky a másla pro krásné koupelové zážitky.

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář