Beauty

MarulaOil Light: láska na první pohled i pro ty nejjemnější vlasy

Letos na jaře můžete překvapit své vlasy a pomoci jim k rychlé regeneraci a hydrataci po zimě díky unikátnímu marulovému oleji. Paul Mitchell® přichází nyní na trh s řadou MarulaOil Light, která pomáhá a zároveň dodává plnost a objem i těm nejjemnějším vlasům.

Rare Oil Volumizing Shampoo je obohacený o čistý marulový olej, který zceluje konečky a navrací vlasům jejich přirozený lesk. Arganin pak dokáže i ty nejjemnější vlasy zpevnit a dodat jim plnost a objem. Rare Oil Volumizing Shampoo vlasy šetrně myje, aniž by je zatěžoval dalšími chemickými látkami, a z beztvarých a zplihlých pramenů tak dělá silné a plné kadeře.

Dokonalou a vyváženou péči o vaše vlasy doplňuje Rare Oil Volumizing Conditioner, který jim přináší extra dávku hydratace, dodává jim na objemu a zlepšuje jejich tvárnost a poddajnost. I jemné vlasy jsou tak silnější a snáze se rozplétají.

Důraz na lehkost a možnost použití na jemné vlasy ale neubírá nic na síle unikátního marulového oleje, na jehož účinky sází řada MarulaOil především. Tento znovuobjevený zázrak obsahuje vysoký podíl polynenasycených mastných kyselin, které posilují membrány buněk a zvyšují tak jejich schopnost zadržovat vodu. Kromě toho v sobě ukrývá velké množství vitamínu C a řadu antioxidantů prospěšných pro naše vlasy.
mitchell_marula_light_02
Díky spojení unikátních vlastností marulového oleje s nejnovější technologií vlasové kosmetiky je komplexní řada MaruaOil ideální volbou pro péči o naše vlasy (nejen) během zimy. Marulový olej je v ní totiž obsažen v podobě mikrokapsulí, ze kterých se uvolňuje postupně, a k nástupu hydratačních a pečujících účinků tedy dochází opakovaně přímo ve vlasech pokaždé, když se jich dotknete nebo je pročešete. Na rozdíl od ostatních přípravků s obsahem olejů se tak živiny z vlasů neztrácejí jsou dodávány i mezi jednotlivými aplikacemi.

Zdroj: Paul Mitchell® / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář