Zdraví

Mějte letos slunce pod kontrolou!

Dnes vám přinášíme nejnovější technologii v ochraně před širším spektrem slunečních paprsků.

Blue Light Technology: Zabraňte předčasnému stárnutí a neriskujte vznik pigmentových skvrn.

Skeyndor se při vývoji nových technologií stále snaží najít nová řešení, jak pokožku chránit před škodlivými vlivy slunečního záření. Blue Light Technology pokožku ochrání před širším spektrem slunečních paprsků. Za tuto exkluzivní technologii v ochraně před modrým světlem získala firma Skeyndor ocenění Pyme Innovadora, pro inovativní malé a střední firmy.

Objevte i vy tuto pokročilou technologii v nových produktech z řady Sun Expertise a chraňte se před slunečním zářením. Byla navržena speciálně proto, aby pokožku chránila před modrým spektrem světla (HEV). Blue Light Technology přímo blokuje tyto vysokoenergetické paprsky.

Nové produkty s technologií Blue Light Technology mají ochranný faktor proti UVB, UVA, HEVis a IR:

Ochranný krém SPF 50+
Krém na obličej nemastný na omak s jemným finišem zvláště vhodný pro pleti s vysokým rizikem nebo citlivé na slunce, protože má velmi vysoký ochranný faktor SPF 50+. Snadno se roztírá, je voděodolný, a navíc pleti dodává jemné zabarvení.

Ochranná emulze SPF 30
Doporučená pro všechny typy pleti a všechny věkové skupiny. S vysokým ochranným faktorem SPF 30. Je voděodolný, proto vás ochrání i při koupání. Dostupné v lahvičce s dávkovačem.
skeyndor_sun_expertise_02
Sun Expertise: Pokročilá technologie sluneční ochrany
Skeyndor Sun Expertise nabízí kompletní řadu produktů speciálně vyvinutou pro ochranu všech fototypů pleti, protože se dokonale přizpůsobí jejich snášenlivosti na slunce a konkrétním slunečním podmínkám. Jejich ochranné faktory jsou tou nejjistější volbou pro to, abyste si ze slunění odnesli pouze to pozitivní:

1. Ochrana proti UVB. Systém ochranných filtrů zabraňuje spálení a zčervenání pokožky.

2. Ochrana proti UVA+IR. Chrání proti stárnutí pleti způsobeného volnými radikály, které uvolňuje UVA a infračervené záření. Obsahuje aktivní složku RonaCare® AP*, která zabraňuje stárnutí a pokožku chrání až 24 hodin před volnými radikály.

3. Ochrana před stárnutím obecně. Zabraňuje tvorbě vrásek a tmavých skvrn, chrání pokožku před ztrátou pružnosti. Obsahuje výtažek z katránu přímořského, který chrání DNA a kmenové buňky pokožky. Pleť je tak schopná lepší regenerace.

* Ochrana proti infračervenému záření, In Vitro.

4. Ochrana proti viditelnému světlu. Chrání pleť před předčasným stárnutím a brání vzniku nevzhledné hyperpigmentace.

Dostupné ve spolupracujících kosmetických salonech Skeyndor v ČR a SR.

Zdroj: Skeyndor / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář