Beauty

Moderní úpravy řas a obočí

Toužíte po výraznějším vzhledu obličeje, bez neustálého boje s řasenkou a kosmetickými přípravky na obočí? Chcete, aby byl váš pohled plnější a celkový dojem působil co nejelegantněji? Nelíbí se vám barva vašich řas a vašeho obočí? Zdají se vám vaše oči nevýrazné a přitom by stačilo málo?

Pokud jste si na některou z těchto otázek odpověděla ano, chcete-li vypadat upraveně a elegantně v každou denní i noční dobu, aniž byste musela věnovat tolik času neustálému sledování dokonalosti svého ranního nalíčení, měla byste vzít v úvahu některou z možností dlouhodobé úpravy řas a obočí, bez nutnosti každodenního líčení.

Barvení řas a obočí
Barvení řas a obočí je velmi praktická metoda – šetří čas, odpadá každodenní manipulace s řasenkou a přípravky na zvýraznění obočí, řasy jsou zřetelně delší a objemnější, tónování zdůrazní celou délku řas. Odpadá problém s nevzhledně slepenými řasami, s opadáváním řasenky během dne i s obtisky kolem očí.

Obočí markantně ovlivňuje celkový výraz a vzhled.

Velmi důležitou součástí našeho obličeje je obočí, markantně ovlivňuje celkový výraz a vzhled. Správná úprava obočí  dokáže zvýraznit obličej a viditelně vylepšit celkovou vizáž. Tvarem a barvou obočí můžeme opticky korigovat i poměrně výrazné estetické nedostatky v obličeji. Správná úprava obočí zvýrazní a projasní obličej, tvář vypadá pěstěně a kultivovaně.

Barvení řas se nedoporučuje klientkám alergickým, dále při zánětu spojivek či jiném očním onemocnění.

Trvalá na řasy
Trvalá na řasy je moderní metoda pro trvale krásné, výrazné a dokonale upravené řasy. Oči se díky ní rozjasní, opticky zvětší a zároveň se zvýrazní přirozená linie řas. Trvalá a barvy na řasy vydrží přibližně 2-3 měsíce, poté je možné aplikaci opakovat. Trvalení řas probíhá podobně jako u vlasů. Řasy jsou natočeny na miniaturní natáčky a fixovány aktivním přípravkem. Tento přípravek působí přibližně 15 minut na každém oku. Po sundání natáček jsou řasy elegantně natočené, přirozeně oddělené a opticky zhuštěné.
rasy_02Prodloužení a zhuštění řas
Prodloužení vlastních řas je moderní metoda, jež umožňuje prodloužení a zhuštění přírodních řas všech délek a hustoty. Je řešením především pro ty dámy, kterým příroda nadělila spíše slabé, krátké nebo řídké řasy, zkrátka nevýrazné.

Metoda: trsy
Existují 2 druhy prodlužování řas a to: prodloužení trsy a prodloužení metodou řasa na řasu.

První varianta je sice rychlejší a pořídíte ji levněji, ale je třeba počítat s častějšími návštěvami salonu, neboť vypadne-li celý trs řas (trs je složen z cca 5 jednotlivých řas), je to na oku více viditelné. Tento způsob prodlužování řas je využíván spíše na slavnostní události (večírek, ples, svatba), jako doplněk slavnostního líčení. Umožňuje vyplnit mezery mezi kořínky vlastních řas trsy, tím zvýšit jejich množství a docílit efektu bohatosti řas.

Prodloužení a zhuštění řas – metoda řasa na řasu
Druhá varianta je sice dražší, ale jelikož je nová řasa lepena přímo na řasu přírodní, působí naprosto přirozeným dojmem a doplňování takto prodloužených řas není tak časté jako u trsů. Na jednotlivé řasy se lepí řasy různých délek, které jsou k nerozeznání od přírodních, a to speciálním adhezivem, jež vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Takto prodloužené řasy žádným způsobem nezatěžují vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se s ní i řasa prodloužená. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která se při doplnění opět prodlouží. Jedná se tedy o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení řas.

Na trhu je velké množství řas – syntetické, norkové, hedvábné, sametové, barevné, glitrové…

Revoluční novinkou v prodlužování řas je metoda 3D, kdy se lepí 2 řasy na jednu řasu vlastní. K tomuto účelu se používá „lehčích“ řas – například přírodní norkové řasy a řasy z hedvábí. Takto prodloužené a zhuštěné řasy vynikají svým objemem a zaručí nepřehlédnutelnost vašich očí.

Druhy řas
Na trhu je velké množství řas – syntetické, norkové, hedvábné, sametové, barevné, glitrové… Kosmetička by vždy měla být schopna vám doporučit přesně ten druh řas, který bude pro vaše vlastní řasy nejvhodnější. Pro zvýšení trvanlivosti a lesku řas lze použít tzv. fixery, ty vytvářejí na řasách jemný film, čímž chrání spoje před nežádoucími vlivy (oční stíny, ma-ke up).

text: redakce / foto: fotky-foto, pixmac

Doporučené

1 komentář

  • Simona 20/07/2013 at 8.24

    Dřív jsem chodila na trsy, právě kvůli ceně, ale teď se dají sehnat úžasný řasy za super cenu, metodou řasa na řasu, takže trsy už nikdy. Mám norkový a jsou krásný.

    Odpovědět

Přidat komentář