Produktové tipy

Cesta na vrchol s vůní Montblanc Explorer Platinum

Nejnovější přírůstek linie Explorer, jednoho z pilířů značky Montblanc, vůně Explorer Platinum představuje nové podoby objevitelské duše.

S novou pánskou vůní Montblanc Explorer Platinum neexistují hranice. Vůně vás bude vybízet k novým zážitkům a vydání se na cestu za nevšedními dobrodružstvími.

Výprava pro objevitele nikdy nekončí. Vždy jsou tu nové obzory k poznávání, nové limity, které se dají posunovat, a nové výšiny ke zdolávání. Montblanc Explorer vyjadřuje esenci neutuchající touhy PO objevování nových obzorů, které přitahují všechny opravdové dobrodruhy.

Montblanc Explorer nabízí odvážlivcům další příležitost pokořit vlastní hranice. Stejně jako objevitel vyslyší volání divočiny a vydá se na další cestu do neznáma, příběh vůní Explorer jej vede k novým výšinám s novinkou Montblanc Explorer Platinum. Nejnovější přírůstek kolekce Explorer zachycuje vzrušení a krásu výpravy do rostoucích nadmořských výšek prostřednictvím energické dřevité vůně a působivého designu flakonu. Cesta na vrchol je náročná a nepředvídatelná, ale zároveň vzrušující a inspirující.

Vůně vypráví příběh dechberoucího setkání člověka a horského masivu. Vůně Platinum má kořeny v samotném základu značky Montblanc a jejího spojení s horami. Nese jméno nejvyššího evropského vrcholu a její produkty v sobě nesou majestátní krásu horských vrcholků pokrytých věčným ledem. Inspiruje nebojácné k dosahování nemožného.

Voňavé dobrodružství stoupající do nových výšin
Vůně Platinum odkrývá novou podobu rodiny Montblanc Explorer pomocí moderních dřevitých tónů a evokuje tak výstup odvážného muže k vrcholům hor. Olfaktivní dobrodružství vytvořené triem renomovaných parfumérů – Brunem Jovanovicem, Nathalií Lorsonovou a Fabricem Pellegrinem – ztělesňuje nezdolnou sílu skály a odvážnou a rafinovanou maskulinitu. Nezaměnitelná vůně je postavená na ušlechtilých dřevinách, které oživují energické závany cypřiše společně s akordem mrazivě svěžího vzduchu.

Nová Eau de Parfum vás hned v úvodu vtáhne do živé hry jiskřivých zelených tónů grapefruitu, fialkových listů a šalvěje. Na intenzitě jim přidávají vzdušné tóny, které napodobují průzračnou svěžest ledových krystalků. Výrazné spojení aljašského cedrového dřeva a elegantního ambrového akordu vytváří dojem bohaté dřevitosti obohacené zářivými nuancemi mechu a pižmově dřevitými akordy, které v závěru dodávají vůni plnost.
MONTBLANC EXPLORER PLATINUM (1)Flakon inspirovaný výbavou dobrodruhů
Značka Montblanc je synonymem objevitelského ducha. Její luxusní hodinky už mnoho let doprovázejí ty nejodvážnější dobrodruhy na jejich expedicích. Design nového flakonu je inspirován ikonickými hodinkami Montblanc 1858 Geosphere – vzdává hold horolezecké výzvě Seven Summits (Koruna planety), jejímž cílem je pokoření nejvyšších vrcholů všech sedmi světových kontinentů. Skleněná lahvička je chráněna výrazným safiánovým stříbrným obalem, který připomíná kovový náramek hodinek. Flakon je kompletován ručně přímo v kožedělné dílně značky ve Florencii a zdobí ho ikonická hvězda Montblanc pocházející z manufaktury v Hamburku. Díky ochrannému obalu je vůně skvělým společníkem i na dobrodružných cestách – 30 ml balení je pro tyto účely naprosto ideální. Emblém Montblanc dal podobu také kovovému uzávěru, jež podtrhuje mužnou eleganci celého designu. Stříbrná krabička je rovněž zdobená typickým safiánovým vzorem. Nápis Explorer rámují silné černé linky podtrhující výrazný vzhled nového přírůstku linie Explorer.

Varianty a cena: Montblanc Explorer Platinum EdP 30 ml, 1270 Kč. EdP 60 ml, 1840 Kč. 100 ml, 2450 Kč.

K dostání ve vybraných parfumeriích.

Zdroj: Glamour Distribuce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář