Představujeme

Náramek Trimakasi jako amulet a talisman

Ručně vyráběné luxusní náramky Trimakasi kombinují spiritualitu s moderní dobou. Jsou talismany vděčnosti, rovnováhy a naděje, dokážou Vás nabít pozitivní energií i během těch nejtemnějších dnů. Obecně řečeno jsou to předměty ukrývající magickou sílu, které lidem přinášejí ochranu či štěstí a naději.

Je to právě Vaše mysl, kdo má moc utvářet a formovat realitu, ve které žijete. Pokud koncentrujete celou svoji víru v účinky amuletu či talismanu, jeho efekt se dříve či později dostaví.

Symboly využívané v amuletech či talismanech lze rozdělit na tři základní, avšak navzájem provázané, typy: náboženské, magické a tradiční. Jedná se o symboly, které se staly kultovními a rezonujícími napříč lidskou společností, díky společné víře většího počtu lidí. Ti právě svojí vírou v daný symbol vložili do jeho významu kus sebe a umocnily tak jeho sílu.

Náramky Trimakasi jsou zapleteny do vysoce kvalitní nylonové šňůry vázané technikou speciálních uzlů, které zaručují výjimečnou odolnost těchto šperků. Obsahují skrytou sílu přírody v korálcích vyrobených z přírodních minerálů.

Speciální posuvné zapínání náramku jej umožňuje nastavit přesně podle velikosti zápěstí, díky čemuž náramek padne každému!
jantarLogo TRIMAKASI skládající se z měsíce a slunce, symbolizuje duševní harmonii mezi lidským podvědomím a vědomím. Motiv měsíce a slunce vyjadřuje rovnováhu mezi dvěma protikladnými energiemi (den a noc, světlo a tma, jin a jang, mužská a ženská energie, zlo a dobro…). Tyto energie se nacházejí v každém z nás a právě harmonie mezi nimi je základním předpokladem pro šťastný život.

Symbolika měsíce a slunce v sobě také nese význam naděje. Ta vychází z cyklického opakování dne a noci a připomíná nám, že ať mohou být naše útrapy jakkoli veliké, tak stejně nakonec pominou a vystřídají je lepší dny v podobě radosti a štěstí.

Šperky nesoucí logo Trimakasi jsou talismany, které Vám poskytnou útěchu a naději i v těch nejčernějších dnech – pamatujte, že: Po každé temné noci přijde jasný den.

Zdroj: Trimakasi / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář