Volný čas

Nejlepší relax na zahradě? Houpací síť!

Mít krásnou zahradu dá spoustu práce, která, zdá se, nikdy nekončí. Ale bez nádechu není výdech, proto je důležité práci na zahradě prokládat odpočinkem. Ten se nejlépe provozuje v houpací síti, kde si můžete natáhnout ztuhlá záda, zadívat se do korun stromů, či se jen tak nechat odpoledním vánkem ukolébat k spánku.

Do zahrady patří voděodolné houpací sítě
Do zahrady se nejlépe hodí venkovní houpací sítě, které jsou nenáročné na údržbu, a tudíž vám nepřidělají žádné starosti navíc! Například houpací sítě značky La Siesta, které jsou vyrobené z voděodolné tkaniny HamacTex, můžete nechat venku od jara až do podzimu. HamacTex má totiž dokonalou rezistenci vůči vlhkosti, rychle schne, nedrží se v něm plísně a navíc se vyznačuje vysokou odolností proti poškození a zašpinění. K tomu všemu je velmi příjemný na dotek a na pohled ho téměř nerozeznáte od bavlny. Ale i ten, kdo dává přednost tkanině z čisté pevné bavlny, si přijde na své.

V klasické houpací síti se leží napříč. Čím širší je houpací síť, tím se v ní pohodlněji leží.

Bavlněná klasika
Kromě houpacích sítí a sedaček z voděodolného vlákna HamacTex La Siesta také nabízí i bavlněné a bio-bavlněné hamaky. Ty je lepší na noc skladovat doma v suchu. Pokud ale zmoknou, nic se neděje, usušíte a vyperete je (kromě sítí s rozpěrnou tyčí) stejným způsoben jako bavlněné prádlo.: -)

Zářivé i decentní, velké i malé
Houpací sítě od La Siesty si zamilujete a snadno se stanou nepostradatelnou součástí vašeho každodenního života na zahradě. Vybírat můžete z mnoha barev a velikostí. Od houpacích sítí single (pro jednoho) přes houpací sítě double (pro dva) až po rodinné houpací sítě, do které se pohodlně spolu s rodiči vejdou i děti. Houpací sítě s rozpěrnou tyčí – jsou velmi dekorativní. Rozpěrná tyč udržuje houpací síť napnutou, a vy se tak můžete lépe vystavit slunečním paprskům. V této síti se leží podélně jako na lehátku.
interea_piko_site_02
Houpací sedačky
Prostorově méně náročné jsou závěsné houpací sedačky, kterým k uchycení stačí jeden kotvící bod. Podobně jako houpací sítě i je najdete v různých velikostech a dezénech.

Kam a jak zavěsit?
Ideálním místem, kam síť zavěsit, je polostín mezi dvěma vzrostlými stromy. Dobře ale poslouží i trámy, zdi nebo sloupky pergoly. Pokud nic z toho ve vaší zahradě nemáte, nevadí. Houpací síť doplňte stojanem, a máte vystaráno. Ten si vyberete podle zvolené velikosti sítě a materiálu La Siesta nabízí dřevěné i kovové.

Elegantní dřevěný stojan bude ozdobou vaší zahrady. Je vyrobený ze skandinávského smrku, jehož pomalu rostoucí dřevo má neobyčejně hladký povrch jemnou kresbu a navíc je trvanlivé a odolné proti vlhkosti.

Život v rovnováze
Houpací síť rozzáří vaši zahradu a také vám bude připomínat, že život je příjemnější, pokud je v rovnováze. Nádech a výdech, činnost a klid…

Zdroj: INTREA-PIKO s.r.o. / komerční sdělení

Doporučené

2 komentářů

  • Táňa Lekešová 27/04/2018 at 18.04

    Krásný doplněk na zahradu, Copa Double mannschaft bude slušet té naší. Nejdříve jsme uvažovali o levnější variantě, ale potom jsme řekli: Když už, tak ať to stojí za to. TL

    Odpovědět

  • Monika Skálová 28/04/2018 at 9.07

    Díky za tip! Na léto si určitě pořídíme! Zde velký výběr, krásné barvy a ceny, za které se nákup takového „relaxantu“ rozhodně vyplatí :-) SUPER!

    Odpovědět

Přidat komentář