Soutěže

Probuďte své tělo, mysl a duši s novou limitovanou kolekcí The Ritual of Banyu

Probuďte své tělo, mysl a duši s novou limitované kolekcí The Ritual of Banyu, která se inspirovala tradičním očistným rituálem z exotického ostrova Bali. Ceremonie Banyu Pinaruh začíná za prvních ranních paprsků a využívá vodu pro její životadárné síly. Smyjte ze sebe fyzické i duševní nánosy a dopřejte si nový start a osvěžení.

Hlavními ingrediencemi použitými v limitované kolekci je obří řasa obsahující velké množství antioxidantů a vitamínů a mořská sůl z Bali s velkým množstvím živin a minerálů. Tyto jedinečné složky společně čistí, detoxikují a hydratují pleť. Jemnou vůni rozeznívá v hlavě bergamot a citron, v srdci pivoňka, růže a frézie a v těle cedrové a santalové dřevo.

Oddejte se rituálu Banyu v několika krocích. Sprchová pěna dopřeje vaší pokožce hedvábnou očistu, aniž by ji vysušila. Tělový peeling důkladně čistí odumřelé buňky díky kombinaci mořské soli a změkčující řasy. Poskytuje hloubkovou péči a hodí se i pro suchou pokožku. Tělový krém obsahuje velké množství vitamínů díky mořským řasám. Zklidní a osvěží pleť a dodá jí zářivý vzhled. Hodí se též jako péče po opalování. Pro pečlivou hydrataci a obnovení zvolte splash mask. Zahajte den rychlým ranním rituálem. Masku stačí přidat do vody, promíchat a pak několikrát opláchnout tvář. Tímto způsobem vzpružíte a rozzáříte pokožku. A na závěr si odneste energii rituálu Banyu do celého dne v parfémech Océan Infini pro ni a Océan Indigo pro něj.

Obklopte se osvěžující vodní silou i ve svém domově. Dopřejte si The Ritual of Banyu také v podobě kuchyňského setu, v němž najdete šetrné mýdlo a balzám, které citlivě pečuje o vaše ruce. Stačí zavřít oči a díky interiérovému parfému a vonným tyčinkám se rázem ocitnete v podmanivé atmosféře indonéského Bali. Působivou moc tohoto přírodního ráje si s sebou můžete odnést kamkoli v podobě krásné lahve s křišťály a akvamaríny, které očišťují vodu a dodávají energii a vitalitu. Stačí nechat vodu v lahvi půl hodiny odstát a můžete čerpat životodárnou sílu.

Limitovaná kolekce The Ritual of Banyu obsahuje tyto produkty:
– Sprchová pěna
– Tělový peeling
– Tělový krém
– Splash mask
– Interiérový parfém
– Vonné tyčinky
– Kuchyňský set (mýdlo a balzám na ruce)
– Lahev s křišťály a akvamaríny
– OCÉAN INFINI parfém pro ženy
– OCÉAN INFINI parfém pro ženy – cestovní balení
– OCÉAN INDIGO parfém pro muže
– OCÉAN INDIGO parfém pro muže – cestovní balení
Rituals_Banyu_02
Soutěž: Odpovězte správně na otázku a staňte se právě Vy jedním ze tří výherců luxusní sady Rituals v hodnotě 725 Kč. Sada obsahuje Tělový krém a Sprchovou pěnu z limitované edice The Ritual of Banyu.

Soutěžní otázka: V nabídce Rituals najdete mimo jiné také Domácí vůně a parfémy. Který interiérový parfém Rituals provoní vaši domácnost svěží vůní pomeranče a cedrového dřeva?

a) Black Oudh

b) Happy Buddha

c) Dao

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.rituals.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 2. 5. 2018, do předmětu uveďte RITUALS – BANYU. Výherci budou o výhře informováni odpovědním e-mailem.

Nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží! Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu a upozornění na novou soutěž dostanete mezi prvními.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář