Tipy na dárky

Nejlepší valentýnské dárky pro něžné rozmazlování najdete v Lush

Už to taky cítíte? Ve vzduchu je láska a s ní přichází i nová valentýnská kolekce Lush! Najdete v ní spoustu produktů do vany, sprchy i tuhý masážní olej pro ty nejromantičtější večery ve dvou. Nechybí samozřejmě ani zamilované dárky… Valentýnská kolekce je dostupná online i v kamenných obchodech.

Lots of Love – sedm láskyplných produktů do sprchy, koupele a pro péči o tělo.
Valentýnská dárková sada pro spoustu romantického sprchování, koupání a masírování. Obsahuje florální hýčkající produkty ideální pro relax a odpočinek.

Dárek obsahuje mj. koupelovou bombu Love Me Do a nahatý masážní olej Rose Argan, které obsahují růžovou absolue získávanou z regenerativního projektu v Pákistánu.

Big Hugs – tři květinové a ovocné produkty do koupele a pro péči o tělo, když chcete někomu věnovat vřelé láskyplné objetí.
Tato valentýnská dárková sada je perfektní způsob, jak někomu poslat vřelé objetí, díky kterému se bude cítit milovaný a hýčkaný.

Dárek obsahuje mj. koupelovou bombu Love Me Do, která obsahuje růžovou absolue získávanou z regenerativního projektu v Pákistánu.

Love Yourself – čtyři koupelová potěšení.
„Milovat sám sebe je začátkem celoživotní romance.“ – Oscar Wilde. Chcete někoho povzbudit k tomu, aby měl více rád sám sebe?

Tato valentýnská dárková sada je k tomu ideální! Ukrývá okouzlující koupelové pěny a bomby, připravené dopřát zasloužené hýčkání vlastního já.

You’re Gorgeous – dvě koupelové bomby pro okouzlující koupelové zážitky.
Chcete někomu dát najevo, že se vám líbí? Dvě koupelové bomby v tomto valentýnském dárečku to řeknou za vás!

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář