Nezařazené

Nová Luna Rossa Ocean Le Parfum

Představujeme vám novou intenzivní vůni Luna Rossa Ocean Le Parfum od Prada Beauty. Jedná se o nejnovější parfumerské mistrovské dílo, které se zrodilo z avantgardní a progresivní materiality pánských vůní kolekce Linea Rossa od značky Prada.

Tato nová řada je inspirována dobrodružstvím na otevřeném moři, kde dynamický vítr vypráví příběhy o odolnosti a odhodlání. Parfém Luna Rossa Ocean Le Parfum je výzvou k překonání limitů a otevření nových obzorů; je vyjádřením nezdolného přesvědčení, ztělesněním snahy o dokonalost při vytváření čichového zážitku, který překračuje hranice všednosti a je určen těm, kdo se odváží překonat překážky a objevit nepoznané.

Nová intenzita parfému
Luna Rossa Ocean Le Parfum se vydává vstříc voňavým peripetiím, přičemž využívá technologii superkritické fluidní extrakce. Tato metoda jemně extrahuje molekuly z vybrané složky, což je složitý proces, který zdůrazňuje esenci každé složky a zachovává jejich nejčistší vlastnosti.

Klíčové složky – citronová esence, akord šafránu a dubové dřevo – vytvářejí podmanivou kombinaci, která umožňuje ještě intenzivnější projev vůní řady Luna Rossa Ocean. Povzbuzující a osvěžující spojení citrusových tónů je umocněno tóny pelyňku. Hlava parfému s jasnými a silnými tóny připravuje půdu pro smyslový zážitek, který se rozvine s nevídanou vitalitou a energií. V srdci vůně se prolínají přírodní tóny lavandulového oleje se zelenými akordy šalvěje. Toto duo obohacené o esenci šafránu získává dynamickou smyslnost, zatímco přidání krémového akordu kosatce přináší jemné, svůdné tóny, které evokují sofistikovanost. Cestu uzavírá hřejivý a zahalující základ vůně s tóny pačuli a vetiveru, které jsou doplněny o zemitý extrakt dubového dřeva. Akordy tabákových listů dodávají vůni kouřový a lehce rozostřený nádech, přičemž přidávají parfému na hloubce a dále se rozvíjejí pod živočišnými akcenty akordů ambroxu a vanilky, které zanechávají nezapomenutelný a svůdný dojem.

Nově znovu plnitelná
Parfém Luna Rossa Ocean Le Parfum lze znovu doplnit, čímž se minimalizuje spotřeba obalových materiálů. Jeden 50ml flakon Luna Rossa a 150ml náplň přispívají ke snížení celkového množství použitého materiálu o 55 % v porovnání se čtyřmi flakony o objemu 50 ml. To zahrnuje i významné snížení spotřeby skla o 55 %, kovů o 70 %, plastů o 45 % a lepenky o 50 %.
Prada_24_LRO_LP_Still_LifeŘada Luna Rossa
LUNA ROSSA EAU DE TOILETTE Osvěžující vůně evokující výkonnost skrze intenzivní soupeření. Fougere – Aromatická
LUNA ROSSA SPORT EAU DE TOILETTE Osvěžující vůně oslavující extrémní výkon a sportovní přípravu. Fougere, Ambrová
LUNA ROSSA OCEAN EAU DE TOILETTE Vůně sofistikovaných a svěžích kontrastů, která otevírá nové obzory. Fougere – Kožená
LUNA ROSSA CARBON EAU DE TOILETTE Minerální vůně inspirovaná špičkovou technologií a vědou. Fougere – Dřevitá
LUNA ROSSA BLACK EAU DE PARFUM Svůdná vůně objevující výkon s pocitem vzrušení a síly. Dřevitá – Ambrov
LUNA ROSSA OCEAN EAU DE PARFUM Svěží a smyslná vůně oslavující intenzitu dobrodružství. Fougere – Dřevitě ambrová vůně
LUNA ROSSA O CE AN LE PARFUM silná a sofistikovaná vůně. v níž je zdůrazněna mužnost a smyslnost. Fougere – Ambrová

PRADA LUNA ROSSA OCEAN LE PARFUM 4 380 CZK | 180 € | 68 900 HUF Cena za 100 m

Zdroj: Prada Beauty / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář