Soutěže

Soutěž: Čisté prádlo kdekoli během dovolené s pracími papírky EcoHaus

Pokud se chystáte vyrazit na dovolenou pouze s malým zavazadlem nebo dokonce na kolo či pod stan, určitě také přemýšlíte, jak udržet v čistotě i vaše oblečení a zároveň nebalit objemné prací prášky. Doba, kdy si musíme odlévat prací gely nebo v umývárně v kempu čekat až se rozpustí kapsle, jsou pryč. Inovativní prací papírky Ecohaus poskytují výjimečnou čistící sílu, kterou byste očekávali od prášků, gelů či kapslí, a to vše zachycené v jednom tenkém papírku. Tyto papírky zahrnují prvotřídní péči o vaše oblečení, a přitom nezatěžují životní prostředí zbytečným odpadem. Jejich malé balení je ideální nejen na letní dovolenou, ale i na jakoukoli cestu, ať už plánujete spát pod stanem nebo si užívat pohodlí hotelu.

S produkty od EcoHaus, které jsou navrženy s ohledem na ekologii, získáte jistotu, že používáte šetrné prací prostředky. Tyto papírky jsou ideální volbou pro lidi s citlivou pokožkou, trpící atopickým ekzémem, nebo pro praní dětského oblečení. Vyrobené jsou z rozložitelných materiálů, jsou multifunkční a dokonale se hodí jak pro praní v pračce, tak pro ruční praní během vašich cest.

Pokud jste na cestách či dovolené, určitě oceníte prací papírky v praktickém testovacím balení. Tyto papírky jsou dostupné s různými vůněmi – od lučního kvítí, přes levanduli, přímořský vánek, až po kouzlo bavlny. K dispozici je i varianta bez parfemace. Díky své lehkosti a skladnosti jsou tyto papírky ideálním řešením pro praní na cestách, ať už potřebujete vyprat oblečení ve sdílených pračkách nebo rychle opláchnout plavky po návratu z pláže.

Papírky lze zakoupit v balení po pěti kusech nebo si můžete vybrat testovací balení, kde najdete všechny nabízené vůně. Tato možnost vám umožní najít tu pravou vůni pro vás, aniž byste museli investovat do velkého balení. Představte si tu svobodu, když nemusíte na dovolenou nosit těžké balení pracího prášku nebo se obávat úniku tekutého pracího prostředku ve vašem zavazadle. S našimi pracími papírky bude vaše oblečení nejen krásně čisté, ale bude i svěže vonět. Užijte si letní dovolenou!

Papírky EcoHaus a jejich přednosti:
✔ nedráždí pokožku, a to ani tu citlivou nebo s atopickým ekzémem,
✔ zanechávají nižší ekologickou stopu než běžné prací prostředky, protože neobsahují plasty a také jsou méně chemicky náročné,
✔ při kontaktu s vodou se okamžitě promění v gel a poté se beze zbytku rozpustí, na oblečení nezůstávají žádné zbytky,
✔ jsou vhodné i pro ruční praní a jsou ideální na cesty a dovolenou,
✔ jsou šetrné k oblečení,
✔ nejsou testovány na zvířatech.

Soutěž: Zaujaly vás prací papírky EcoHaus a rádi byste je vyzkoušeli? Dnes máte jedinečnou možnost získat od nás nejen 2 malá (cestovní) balení – 1x bez parfemace (5 praní) a 1x jarní detox (5 praní), ale přidáme vám i jedno velké balení – luční kvítí (60 praní). Tyto balíčky u nás čekají na 5 výherců.
mix papírkůSoutěžní otázka: Značka EcoHaus nabízí na svých stránkách také dárkové karty pro ty, kteří chtějí někomu blízkému udělat radost originálním dárkem. V jaké nejvyšší hodnotě můžete dárkovou kartu na stránkách www.ecohaus.cz zakoupit?

a) 2000 Kč
b) 4000 Kč
c) 6000 Kč

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 26. 5. 2024, do předmětu uveďte ECOHAUS. 5 autorů správné odpovědi od nás obdrží balíček EcoHaus v hodnotě 677 Kč.

Výherci budou o výhře informováni e-mailem. V případě zájmu si mohou výhru vyzvednout (po výzvě) v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo X a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář