O časopisu

Zajímá vás kosmetika, oblast zdraví, móda, cestování, kultura nebo nové trendy v bydlení? Rádi o sebe pečujete, ale nemáte čas hledat informace o nových zkrášlujících procedurách a jejich účincích? Zařizujete si nové bydlení nebo toužíte po změně v tom stávajícím? Slýcháte o možnosti využití přírodních prostředků v boji s různými onemocněními, ale nevíte, kde najdete potřebné informace? Rádi soutěžíte?

Internetový časopis Woman&Style je exkluzivním, moderním průvodcem ženy.

Internetový časopis Woman&Style je exkluzivním, moderním průvodcem ženy. Zavede vás do světa kosmetických procedur, péče o vaše zdraví a duševní pohodu, nabídne tipy na zajímavé knihy, filmy nebo divadelní představení, upozorní na slevy, „vyveze“ vás na zajímavá místa ve světě, která stojí za to vidět, vaše chuťové buňky obohatí o zajímavé gurmánské zážitky, představí vám novinky, jež hýbou trhem, ale také nové společnosti nebo zajímavé osobnosti. Každý týden v něm najdete minimálně jednu soutěž.

Použité fotografie a texty jsou majetkem časopisu Woman&Style a jeho partnerů.

Časopis spolupracuje s výživovými poradci, kadeřnicemi, kosmetičkami, fyzioterapeuty a dalšími odborníky na jednotlivá témata.

Komentáře čtenářů jsou moderovány. Redakce časopisu si vymezuje právo na nezveřejnění urážlivých komentářů, komentářů, které se netýkají daného tématu či komentářů obsahujících reklamu.

Obecné podmínky soutěží
Soutěže se smí zúčastnit jakákoli fyzická osoba starší 15 let s trvalým nebo přechodným bydlištěm na území ČR. Není-li uvedeno jinak, vyhrává každá 100, 200, 300… správná odpověď (dle počtu výher). Do odpovědního e-mailu je nutné uvést pouze správnou odpověď (ve tvaru a, b, nebo c, z časových důvodů nelze Vaši odpověď v e-mailu hledat). Výherce bude kontaktován odpovědí na e-mail, ze kterého odpověď zaslal, a to do týdne od ukončení soutěže. Následně bude domluven způsob předání výhry, a to do 4 týdnů od ukončení soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou, ani vyměnit za hotovost. Každý soutěžící může zaslat pouze jednu odpověď.

Účastí v soutěži vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Údaje poskytnuté pro účely soutěže nejsou archivovány, dále zpracovávány, ani jinak využívány, nejsou poskytovány třetím stranám. Účastníci soutěží souhlasí (v případě výhry) se zveřejněním svého jména (ve tvaru např. Jana N., Praha) pod textem ukončené soutěže na stránkách časopisu Woman&Style.

Kontakt: Silvie Sarah Šimková (IČO 71541896), Ambrožova 2 (Rezidence Atmosféra), 130 00 Praha 3, telefon: +420 606 266 609, e-mail: redakce@womanandstyle.cz.

Adresa pro zasílání produktů: Silvie Sarah Šimková (Woman&Style), Ambrožova 2 (Rezidence Atmosféra), 130 00 Praha 3.

Přidat komentář