Bydlení

Objevte dávno zapomenutý poklad

Už je to nějakou dobu, co vám z očí sešla oblíbená fotka z letní dovolené nebo fotka z líbánek? Zatoulaný snímek připomínající vaši lásku je možná blíž, než myslíte… Objevit ho můžete třeba pod pohovkou, nebo se krčí vzadu na polici, kam obvykle nedohlédnete, anebo obrázky z police spadly a jsou dobře ukryté za postelí. Stačí se pustit do úklidu s bezdrátovým vysavačem Air Force FLEX 760 a díky jeho flexibilitě opět oživíte své vzpomínky stejně jako Tatiana Gregor Brzobohatá.

Air Force FLEX 760 je nejvýkonnější tyčový vysavač značky Rowenta s neuvěřitelným dosahem díky flexibilní tyčové hubici s ohebným kloubem, dosáhnete s ním až 5x dále pod nízkým nábytkem. Maximální sací výkon (180 Air Wattů) a nadprůměrná výdrž baterie (1 hodina a 15 minut*) zaručují, že je úklid domácnosti skutečně za odměnu. Spolu s novou „off-road“ hubicí, která má integrovaný motorizovaný rotační kartáč, se pečlivě vypořádá s prachem, ale i s většími nečistotami a drobečky jako jsou kukuřičné lupínky či buráky. Intenzitu vysávání můžete vybírat ze 3 rychlostí – ECO (běžný výkon na všech typech povrchů), BOOST (zvýšený výkon), TURBO (mimořádný výkon). Účinná filtrace navíc odfiltruje až 99,9 % prachu a vypouští pouze čistý vzduch.
ROWENTA_Air Force FLEX 760_RH9571_2Air Force FLEX 760 je vhodný pro domácnosti s alergiky, ale i domácími mazlíčky, v mžiku máte neomezené možnosti ve vysávání – zbavíte se velkého množství prachu od podlahy po strop, odstraníte nashromážděné chmoury a jiné nečistoty ve škvírách dlažby, nebo se zbavíte prachu hluboko zašlapaného do koberce. S kompletní sadou příslušenství vyčistíte nejen domácnost, ale i vaše auto.

Doporučená cena je 14 299 korun.

Zdroj: Groupe SEB ČR / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář