Produktové tipy

Panzani uvádí: Fleky ze semoliny

Fleky ze semolinové mouky – to je letošní novinka prémiové značky těstovin Panzani. Jejich neobvyklý, kosodélníkový tvar umožňuje velmi efektivní, moderní servírování jídel. Na českém trhu jsou to první fleky vyrobené výhradně ze semolinové mouky.

Právě nové fleky jsou spojením tradiční a moderní gastronomie, protože i ve střední Evropě jsou fleky v různých podobách součástí zdejší kuchyně již několik století, ovšem fleky Panzani, vyrobené ze semolinové mouky, splňují současné požadavky na lehkou, vyváženou stravu a na zdravou výživu. Navíc se díky semolinové mouce nelepí, takže na talíři budou vypadat vždy atraktivně.

S novými fleky si můžete vyzkoušet nejrůznější způsoby jejich přípravy a vychutnat si je vždy al dente. U nás nejčastější způsob přípravy – zapečené s uzeným masem nebo šunkofleky, můžete obohatit o další ingredience, jako jsou houby, zelí, zelenina a podobně. A právě díky semolinové mouce, z níž jsou fleky vyrobené, už se nemusíte obávat, že by se spekly nebo slepily v nevzhledný kus hmoty.

Fleky můžete také připravit s nejrůznějšími omáčkami, masem, rybami či mořskými plody. Své uplatnění najdou i ve studené kuchyni, třeba v těstovinových salátech. Zajímavý je také obal – všimněte si, že na boční straně je velmi jednoduchá pomůcka pro odhad jedné porce Fleků.

Nové Fleky Panzani se v průběhu podzimu objeví postupně v prodeji v maloobchodní síti Tesco, Globus, Billa, už nyní jsou dostupné v e-shopu Rohlik.cz, výhledově pak také třeba i v prodejnách Albert a na e-shopu Košík.cz. Balení 500 gramů má doporučenou maloobchodní prodejní cenu 59,90 Kč.

Více informací najdete na www.panzani.cz

Zdroj: Panzani / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář