Soutěže

Soutěž: Relax během několika minut s kosmetikou Sanctuary Spa

Také zažíváte s příchodem podzimu pocit, že jste v jednom kole? Práce, první školní dny, rodinné povinnosti a k tomu Vánoce na obzoru. Najít si čas na sebe je čím dál tím těžší. Je potřeba se na chvíli zastavit a alespoň během pár minut ve sprše vypnout a na nic nemyslet. Udělejte si domácí SPA! S pečující wellness kosmetikou Sanctuary Spa si zvládnete dopřát relax i během několika minut.

Všechny produkty jsou kombinací vysoce pečujícího složení a relaxačních vůní, které vám dodají pocit uvolnění a sebepéče, ať už se vrhnete na rychlou sprchu nebo si dáte horkou vanu!

Kosmetika Sanctuary Spa je veganská a nabízí produkty s vysokým obsahem přírodních složek.

Soutěž: V naší dnešní soutěži můžou 3 z vás získat luxusní balíček wellness kosmetiky Sanctuary Spa, který obsahuje: Sanctuary Spa Sprchový gel lilie & růže, Sanctuary Spa Tělový peeling lilie a růže a Sanctuary Spa tělové mléko lilie a růže.

Sanctuary Spa Sprchový gel lilie & růže
Krásnou vůní květin ovoní vaši pokožku sprchový gel s jojobovými kuličkami. Jemně vonící pěna s tóny damašské růže, lilie a palmarósy uvolní vaši mysl. Jemná pěna vyživuje pokožku při čištění, zatímco jojobové kuličky se vstřebávají do pokožky a poskytují pokožce hydrataci.

Sanctuary Spa Tělový peeling lilie a růže
Tělový peeling s květinovou vůní damašské růže, lilie a palmarósy jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí ultra jemných částeček pemzy. Díky obsahu esenciálních olejů vyhlazuje, zjemňuje a vyživuje pokožku.

Sanctuary Spa tělové mléko lilie a růže
Lehký krém s jemnou květinovou vůní damašské růže, lilie a palmarosy, který se okamžitě vstřebá, hydratuje suchou pokožku a nezanechává pocit mastnoty. Směs s olejem z lotosového květu, který je bohatý na vitamíny C a B a hydratačním olejem z květů růže. Obsahuje 95 % ingrediencí přírodního původu a je vhodné pro všechny typy pleti. Neobsahuje minerální oleje, což zajišťuje, že každá kapka oleje působí na obohacení a hydrataci pokožky (zatímco tradiční hydratační přípravky s minerálními oleji by jen seděly na povrchu).
Sanctuary_02Soutěžní otázka: Ze které země pochází značka Sanctuary Spa?

a) Španělsko
b) Francie
c) Velká Británie

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 4. 10. 2023, do předmětu uveďte Sanctuary Spa. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si můžou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: Anežka G., Most, Tereza S., Matějov, Šárka P., Skály.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář