Soutěže

Vůně do kabelky pro stylovou ženu

Už 3 roky zpříjemňuje Svět bytových vůní život všem, pro které je vůně důležitou součástí běžného života. V nabídce obchodu najdete nejen katalytické lampy, ultrazvukové a aroma difuzéry, ale také například luxusní vůně do auta, vonné svíčky, vonné a esenciální oleje nebo vůně do kabelky.

A právě vůni do kabelky Milledy od italské značky MILLEFIORI MILANO – voňavý nápad, osvěžovač a především módní doplněk dnes může jedna z vás získat. Vaše kabelka bude vonět díky pogumované parfémované kartičce vložené uvnitř designového obalu, kterou lze obměňovat. Tento módní doplněk s vůní osvěžujícího zeleného čaje navíc zdobí hedvábný šátek s potiskem. Celý komplet je tedy skvostným dárkem, který potěší srdce snad každé ženy.
Soutez_svet_bytovych_vuni_02
Charakteristika vůně Zelený čaj: Vůně čerstvé jarní trávy s kapičkami rosy vytváří spojení zelených čajových lístků a východních květin. Jemné, nevtíravé a vděčné aroma, tak zákazníky oblíbené, vám bude kdykoliv připomínat první jarní dny.

Soutěž: Odpovězte správně na jednoduchou otázku a staňte se výhercem tohoto jedinečného módního doplňku v hodnotě 621 Kč.

Soutěžní otázka: Ve kterém městě otevřel Svět bytových vůní svůj první kamenný obchod?

a) Praha

b) Brno

c) Zlín

Nápovědu najdete na www.svetbytovychvuni.cz

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 6. 6. 2014, do předmětu uveďte MILLEDY. Jeden z autorů správné odpovědi získá luxusní vůni do kabelky s hedvábným šátkem od Světa bytových vůní.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář