Představujeme

Parní žehlička LAURASTAR je v první linii: poradí si i s viry

Řekla bych, že se dnes dělíme na dva typy žen – jedna polovina má žehličku jako třetí ruku, druhá polovina ji před pár lety někam založila a neví o ní. Avšak parní žehlička LAURASTAR mile překvapí obě skupiny.

Žehlení jinak
Ty z nás, které jsme se rozhodly vypudit žehličku, tento styl života poněkud omezuje. Náš šatník se musí vyhýbat mačkavějším přírodním materiálům. Nežehlicí košile pro partnera i čistírny obleků, kam je nosíme často jen kvůli přežehlení, nás stojí hodně peněz. Sušička, která nám často žehlení supluje, jede téměř permanentně. No a teď, v době, kdy se doporučuje věci, především látkové roušky, kvůli koronaviru desinfikovat žehlením, budeme tu naši starou žehličku muset tak či tak najít. Pravdou ale je, že je tady žehlička, která to umí lépe. A vydezinfikuje oblečení kompletně i bez toho, abyste musely pracně žehlit každý záhyb. Švýcarský žehlicí systém LAURASTAR vás změní k nepoznání. Žehlení doslova propadnete jako vášni. Protože je snadné, rychlé, efektivní, a hlavně i docela zábavné.

Pro druhou skupinu, která bez žehličky neumí žít a tahá ji s sebou i na dovolenou, je LAURASTAR skutečně splněným snem. Měříte si, za jak dlouho vyžehlíte partnerovi košili? Sedm minut je dobrý výkon. Ale představte si, že to s tímto žehlicím systémem nejenže zkrátíte na polovinu času, ale výsledek žehlení bude nesrovnatelně lepší.

S parní žehličkou proti patogenům
Už vám všechny patogeny skutečně lezou krkem? Tak je ze svého šatníku a domova vyžeňte žehličkou. LAURASTAR produkuje hygienickou páru. Ta ničí až 99,999 % virů, bakterií, hub a roztočů. Do dnešní kovidové doby je skutečně tím pravým partnerem.

Vychytávky LAURASTAR
Kromě hygienického prádla nabízí díky 3D aktivní žehlicí ploše a aktivnímu žehlicímu prknu s nafukovací plochou naprosto dokonalé žehlení. Parní generátor LAURASTAR je oddělitelný, s velice tichým čerpadlem. LAURASTAR LIFT XTRA pracuje se speciální pulsní párou. Dostává se za každý záhyb i pod každé vlákno. Žehlení se tak zjednodušuje a současně se oživí jakékoliv oblečení.

Žehlit máme možnost dokonce s asistentem žehlení, se kterým se spojíme přes mobilní aplikaci. Též nepotřebujeme znát, na jaké teplotě žehlit to které oblečení. Teplotu páry si žehlicí systém LAURASTAR nastaví optimálně sám.

Zdroj: specSHOP s.r.o. / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář