Soutěže

Soutěž o limitovanou skleněnou lahev a kapsle waterdrop

Oblečte do květin ten nejcennější nápoj na světě, čistou vodu a nechte se okouzlit jedinečným designem nové limitované skleněné lahve waterdrop®. O její vzhled se postarala polská návrhářka Anna Rudak a je inspirována lučním kvítím.

Nová skleněná lahev vznikla ve spolupráci s designérkou Annou Rudak, která pochází z Gdaňsku. V její práci se často objevují motivy z přírody, jako jsou listy nebo květy. To se odráží i na designu lahve waterdrop®, který se nese v duchu Drink More Water, drop in FLOWERS. Design ztvárňuje křehkost, jemnost a luční kvítí. V šedivých podzimních dnech vám lahev připomene slunné letní dny na rozkvetlé louce. Užijte si s ní každý doušek vody a osvěžte si její chuť mikrodrinky waterdrop®, které v malé kostce ukrývají to nejcennější z přírody. K lahvi navíc získáte 2 termoobaly zajišťující dokonalou teplotu vašeho nápoje. Podle nálady si můžete vybrat, zda budete chtít obal raději světlý nebo tmavý. Vlastní lahví i mikrodrinky pomůžete snížit množství plastů a přispějete ke zlepšení životního prostředí. Díky produktům waterdrop® už bylo ušetřeno až 30 milionů plastových lahví.

V nabídce all star set získáte kromě lahve, 4×12 ks mikrodrinků a plátěné tašky jako dárek svíčku Yankee candle. Nádherná a krémová vůně soft blanket vám připomene čerstvě povlečené nadýchané peřiny. Čistá vůně citrusů, luxusní kašmírové vanilky, pudrové růže a hřejivé ambry vám může dělat společnost v chladných večerech.

Soutěž: Chceš získat limitovanou skleněnou lahev waterdrop s dvěma různými termoobaly a ochutnávkový set (6×3) kapslí waterdrop? Odpověz správně na soutěžní otázku a jeden ze tří setů může být právě tvůj.
Oživte si vodu s prvním mikrodrinkem Waterdrop na světě!Soutěžní otázka: Které druhy kapslí obsahuje ochutnávkový set waterdrop?

a) BOOST, YOUTH, GLOW, ZEN, FOCUS a RELAX
b) BOOST, YOUTH, GLOW, ZEN, FOCUS a NERO
c) BOOST, YOUTH, GLOW, ZEN, FOCUS a CLEAN

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.waterdrop.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 21. 10. 2020, do předmětu uveďte WATERDROP. Tři autoři správné odpovědi obdrží sadu waterdrop.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: A. Výherci: Magdalena O., Pardubice, Iva N., Nová Ves, Leoš K., Praha.

Doporučené

Přidat komentář