Beauty

Perfektní základ pro krásnou pleť: Erborian BB Créme

Dopřejte pokožce obličeje změnu, která neskryje její přirozenou krásu. Napůl make-up, napůl péče o pleť – takový je inovovaný Erborian BB Créme.

S novým rokem představujeme vylepšené složení proslulého BB Créme. Ten se stal ikonickým produktem značky Erborian již v roce 2009 a od té doby pomáhá udržovat zářivý vzhled mnoha lidem po celém světě.

Přesto, že se už tak jednalo o výjimečný produkt, rozhodli jsme se jej na základě nejnovějších vědeckých poznatků ještě zdokonalit, aniž bychom však jakkoli snížili jeho efektivitu. Můžete se tedy spolehnout na to, že:
● poskytuje střední krytí nedokonalostí
● vyhlazuje strukturu
● má bohaté hydratační účinky
● zpevňuje a vypíná
● chrání před UV zářením

Výsledkem aplikace BB Créme je tzv. „baby skin“. Tedy pokožka, která na první pohled působí pevným, pružným a svěžím dojmem a na dotek je hebká jako hedvábí.

Za své unikátní účinky vděčí BB Créme těmto klíčovým ingrediencím:
● Bílý ženšen – 6 let starý bílý ženšen se v kombinaci s dalšími rostlinnými výtažky (divoký batát, kigélie, přeslička rolní a lékořice) postará o dokonalé vyhlazení pleti
● Glycerin – má bezkonkurenční hydratační účinky
● UV filtry – chrání pokožku před škodlivými účinky slunečního záření, čímž významně zpomalují proces stárnutí

Na základě našich nových kosmeceutických poznatků jsme mohli nahradit některé složky původního produktu bezpečnějšími a ještě účinnějšími alternativami:
● Cyklometikon jsme nahradili látkou zvanou dimetikon. Ta při kontaktu s pokožkou nevytváří žádné další chemické sloučeniny, tudíž neucpává póry a zanechává pleť krásně hladkou
● Místo nanočásticových UV filtrů a ethylhexyl metoxycinamátu používáme bezpečnější UV filtr bez nanočástic, který ovšem stále poskytuje dostatečnou ochranu SPF 20
● Fenoxyethanol vystřídal bezpečnější konzervant ethylhexylglycerin

Změny v ikonickém BB Créme znamenají zlom, který se brzy projeví i u našich dalších produktů.

Ekologické balení
Náš nový BB Créme jsme uložili do tuby z plastu s ekologičtějším složením a tu jsme zabalili do nelaminované kartonové krabičky, jež lze snadno recyklovat.

Zdroj: Erborian / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář