Luxury

Znáte Dolcze Diamond Club? Šperky nemusíte vlastnit, luxus můžete sdílet!

Česká značka Dolcze přináší na trh jako první unikátní službu sdílení diamantů. Ozdobit se alespoň jednou za život skvostným diamantovým šperkem touží nejedna žena. Se značkou Dolcze si můžete splnit svůj sen a doslova se obklopit diamantovými klenoty pro nejrůznější příležitosti, i když jejich pořizovací hodnota dalece přesahuje vaše možnosti. Vybírat můžete z minimalistických šperků vhodných na pracovní schůzku až po okázalé diamanty na výjimečnou společenskou událost. Šperky nemusíte nutně vlastnit. Díky členství v Dolcze Diamond Club si je můžete jednoduše půjčit prostřednictvím předem zakoupeného voucheru. A pokud si půjčený šperk zamilujete tak, že se jej nebudete chtít vzdát, pak si jej můžete i zakoupit.

Dolcze šperky – originální ruční výroba
Česká firma Dolcze se výhradně specializuje na výrobu diamantových šperků, které jsou ručně vyráběné přímo v pražské dílně. Jejich autorem je designér a klenotník Aleš Bergl, který dokázal svůj šperkařský um zúročit i ve světě. Navrhl korunky pro Miss Universe 2014 a MISS USA 2015. „Chceme, aby si luxusní klenoty mohly dopřát všechny ženy. Když jdou na svatbu, společenskou událost nebo na důležité jednání, nemusí si kvůli tomu nutně kupovat šperky vysoké hodnoty. Mohou si je jednoduše půjčit,“ vysvětluje Aleš Bergl základní myšlenku, která vedla k založení Dolcze Diamond Club. Dolcze nabízí luxusní diamantové šperky, které se stanou vznešenou součástí osobnosti každé ženy.

Podtrhnout svůj jedinečný styl můžete diamantovým prstenem, elegantními náušnicemi, nebo třeba nadčasovým náhrdelníkem z bílého zlata se zasazenými brilianty.
dolcz_sperky_02
Prsten Anthena
Nadčasový a přesto netradičně zpracovaný diamantový prsten z bílého zlata osázený brilianty podtrhne krásu každé sebevědomé ženy.

Prsten Emilio H
Romantický prsten se hodí na každou společenskou událost. Kombinace bílého a růžového zlata vytváří unikátní vzhled, prsten je osázen brilianty.

Prsten Virginia
Originální prsten Virginia je vyroben z bílého zlata, kterému dominují brilianty a safír.

Náušnice Lady Brown
Elegantní náušnice Lady Brown jsou vyrobeny z růžového zlata. Základ náušnic tvoří vznešená hnědá perla. Tento rafinovaný šperk nikdy nezůstane bez povšimnutí.
dolcz_sperky_01
Náhrdelník Rosa
Nadčasový náhrdelník z bílého a růžového zlata vás nadchne svým neotřelým a propracovaným designem. Zasazené brilianty dodávají šperku punc pravého luxusu.

Set Erica
Tomuto jedinečnému setu dominuje růžové zlato a brilianty. Luxusní šperky Erica jsou skvělou volbou denní nošení
i společenskou událost.

Set Silvia
Probuďte v sobě antickou bohyni. Jemně extravagantní a luxusní set je vyroben ze žlutého zlata. Na prstenu, náušnicích i náhrdelníku se vyjímají sladkovodní perly, které jsou dominantou celého šperku.
dolcz_sperky_03
Set Simone
Vznešený set Simone z bílého zlata je osázený brilianty. Jedinečný je drahokam Morganit neboli růžový smaragd, který je obklopen brilianty. Podtrhněte v sobě pravou noblesu.

Jak členství v Dolcze Diamond Club funguje: Šperk lze objednat stejným postupem jako zboží na internetu. Zákazník si nejprve vybere konkrétní výši voucheru od 18 tisíc do 76 tisíc Kč a automaticky se tak stane členem Dolcze Diamond club. Následně obdrží potvrzení a do pěti dnů mu bude šperk dodán na zvolenou adresu. Voucher je vždy platný na rok a jeho držitel má během této doby možnost vyměnit šperk za jiný, například prsten za náušnice. Celá výměna proběhne až pětkrát, podle toho, pro jaké členství v klubu se rozhodne a jaký voucher si zvolí. Čas na výměnu šperku hlídají odborníci v Dolcze Diamond Club.

Zdroj: Dolcze Diamond Club / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář