Beauty

Pojďme se vrátit v čase…

Stýská se vám po disko koulích ze 70. let nebo grungy atmosféře z 90. let? V těchto dnech všichni cítíme trochu nostalgie po starých dobrých časech. Seznamte se s naší kolekcí paletek očních stínů Decades Mini Eyeshadow Palettes— retro mini paletky, které nás přenesou zpět v čase k našim oblíbeným ikonickým okamžikům. Každá paletka obsahuje šest očních stínů s různými výslednými efekty (od matných po metalické) a zrcátko pro vytváření líčení i na cestách. Jsou navržené s jedinečnými obaly inspirovanými minulostí, díky kterým si můžete snadno a rychle vybrat dekádu, k níž v daném okamžiku cítíte nostalgii. Tyto paletky mají možná mini formát, ale nabili jsme je stejně úžasným složením se sametovou texturou, bohatou barevnou vydatností a zatraceně dobrou roztíratelností (poděkovat nám můžete později).

Pouzdro s Horečkou sobotní noci
Všechny jsme tančící královny díky paletce Boogie Mini Eyeshadow Palette— tyto odstíny inspirované 70. léty usměrňují třpytivé rytmy a barvy této éry. Rozsviťte to s čtyřmi multireflexními třpytkami, krémově matným a intenzivně zeleným třpytem. Protančete celou noc: tyto oční stíny s vámi vydrží po celou tuto dobu.

Ta dívka ze snídaňového klubu
Připravte se na popularitu s paletkou Pop Queen Mini Eyeshadow Palette s výběrem šesti odstínů inspirovaných 80. lety. Ty zahrnují ikonickou elektrizující modrou, jiskřivou levandulovou nové vlny a pop star fuchsiovou, která rozhodně uchvátí publikum. Tyto odstíny, které zahrnují dva polomatné, dva třpytivé a dva intenzivně lesklé odstíny zůstanou divoké během každé přehlídky.
DecadesGroup4Není to ironie?
Zavažte si své vysoké boty a popadněte svou oblíbenou flanelku, protože paletka 1993 Mini Eyeshadow Palette je vytvořena pro surfování v davu díky šesti odstínům inspirovaným 90. lety. Dva polomatné odstíny rockově šlapou s třemi třpytivými a jedním intenzivně lesklým odstínem. Na této úzkostlivě studené modré, grungem inspirované zelené a náladové brusinkové není nic neatraktivního, naopak.

Klubová atmosféra
Převiňte to nazpátek s paletkou Soundtrack Mini Eyeshadow Palette a šesti krémovými, intenzivními odstíny inspirovanými hip-hopem přelomu tisíciletí. Spojte nová líčení s dvěma polomatnými, dvěma třpytivými a dvěma intenzivně lesklými odstíny. Pusťte rytmus do odstínů kapajícího zlata, ledové platiny i kouzelné černé.

Zdroj: Urban Decay / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář