Beauty

Představujeme: Minéral 89 Hyaluron-Booster maska!

Po obrovském úspěchu Hyaluron-Boosteru Minéral 89 pro pleť a následně i oční okolí, přichází Laboratoře Vichy s novinkou této řady – je tu Minéral 89 Hyaluron-Booster maska!

Minéral 89 Posilující Hylauron-Booster pleťová maska je založena na stejném principu – 89 % Termální vody Vichy vulkanického původu a kyselina hyaluronová přírodního původu v čerstvém spojení s textilní maskou vyrobenou z mikrořas. Po smíchání nabývá maska svěží gelovité textury pro přilnutí ke konturám obličeje a osvěžení pleti. Okamžitě vyplňuje a vyhlazuje, hydratuje až 24 hodin.

Bestseller
Náš ikonický Minéral 89 Hyaluron-Booster byl navržen tak, aby splňoval širokou škálu potřeb různých typů pleti. Jde o první denní booster od Vichy, jehož cílem je celkové posílení funkce kožní bariéry a obrana proti vnějším agresorům, kteří zhoršují kvalitu pleti a způsobují ztrátu hydratace a jasu. Je vhodný pro jakýkoliv typ pleti. Pro muže i ženy. Díky jeho účinkům je pleť den po dni silnější, svěží a vyplněná.

Péče o oční okolí
Unikátní složení Minéral 89 Posilující Hyaluron-Booster pro oční okolí řeší hlavní problémy citlivé oblasti očí, jako jsou dehydratace, jemné vrásky, váčky a tmavé kruhy pod očima a unavený vzhled. Pleť kolem očí je mnohem křehčí, než v ostatních částech obličeje. Nevídaná lehkost gelové textury téměř neodpovídá aktivní síle, kterou v sobě skrývá. Tato účinná oční péče chrání jemnou pleť v okolí očí.

Novinka
Novinkou do řady Minéral 89 je posilující a obnovující pleťová maska Minéral 89 Hyaluron-Booster maska, která okamžitě vyplňuje, rozjasňuje, vyhlazuje pleť a hydratuje jí až po 24 hodin. Posiluje pleť a napomáhá obnově její funkce ochranné bariéry. Testování na pleti po skutečně náročných podmínkách. Baleno ve dvou oddělených komorách pro zachování maximální čerstvosti ingrediencí a omezení nadměrného užití konzervantů.

Zdroj: Vichy / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář