Soutěže

Soutěž: Proměňte každou sprchu svého muže v lázeňský zážitek!

Proměňte každou sprchu svého muže v lázeňský zážitek! V naší dnešní soutěži pro něj můžete získat hned 3 přírodní, ručně vyráběná mýdla od Almara Soap. Všechna mýdla zaručují velmi jemné mytí, pokožka po koupeli zůstane hebká, vláčná a voňavá.

Gentlemen’s Club – Zemité tóny pomeranče, bergamotu, hřebíčku, pižma a pačuli.
Představte si sexy kouřovou vůni dřeva, která po přičichnutí způsobí vzrušující mrazení na kůži a rozehraje vaše tajemné představy. Přesně takové je mýdlo Gentlemen’s Club, které si zaslouží mít ve své koupelně každý opravdový muž (i žena).

Obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné, hebké mytí a pokožku zanechají vláčnou, vyživenou a nevysušenou. O krásnou barvu mýdla se postarala minerální barviva.

Cold Water – Vodopád citrusové svěžesti se smyslnou mořskou pěnou.
Dokonalá svěží mořská vůně je jako jízda na kajaku přes ledovou vodu – perlivou a osvěžující. Svrchní tóny parfému jsou závanem čerstvosti s citrusy, černým rybízem a ananasem. Srdce tvoří uklidňující medovice, konvalinka a leknín. Zemité esence vetiveru, ambry a moruše jsou smyslným zakončením nezaměnitelné a nespoutané vůně. „Mořskou pěnu“ na mýdle vytvořily zklidňující oxid zinečnatý a mořská a himálajská růžová sůl.

Mýdlo obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné, hebké mytí a pokožku zanechají vláčnou, vyživenou a nevysušenou. O krásnou barvu mýdla se postarala minerální barviva a oxid zinečnatý.

Perfect Day – Svěže kořeněná vůně pro perfektní den.
Pomalu se procházíte po pláži, posloucháte šumění moře a zpěv racků. Slunce právě vychází a vy cítíte kořeněnou, avšak zároveň velmi svěží vůni mořských řas s jemným dotykem leknínu a hřejivým základem ambry, pačuli a pižma. Zažívejte tenhle skvělý pocit den co den s tímto úžasným mýdlem, které skvěle doplňuje naši pánskou kolekci. Potěší i každou ženu, která má ráda netradiční vůně.

Obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné, hebké mytí a pokožku zanechají vláčnou, vyživenou a nevysušenou. O krásnou barvu mýdla se postarala minerální barviva, oxid zinečnatý a je ozdobeno makovými zrníčky.

Tip: Mýdla Gentlemen’s Club a Perfect Day velmi dobře pění, můžete je tedy použít i na holení. Pořídíte tak skvělé univerzální produkty vhodné i na cesty.
perfect day_image_2Soutěžní otázka: V nabídce společnosti Almara Soap najdete také přírodní mýdlo na suchou pleť s měsíčkem a geránií. Jaký název toto mýdlo dostalo?

a) Babiččina zahrádka
b) Letní zahrádka
c) Kouzelná zahrádka

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 11. 5. 2020, do předmětu uveďte ALMARA SOAP – MEN. Pět z vás získá balíček, který obsahuje 3 ručně vyrobená mýdla Almara Soap pro muže.

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na stránkách www.almarasoap.cz.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: A, výherci: Johana N., Praha, Čestmír V., Havlíčkův Brod, Nela R., Rakovník, Gabča O., Police nad Metují, Aneta M., Praha.

Doporučené

3 komentářů

Přidat komentář