Pro gurmány

Pribináček přináší karamelové novinky pro děti i dospělé

S Pribináčkem léto prázdninami nekončí. Ty největší zážitky s Pribináčkem vás ještě čekají. Ochutnejte zcela novou karamelovou příchuť Pribináčka. Pro velké mlsouny navíc Pribináček vykouzlil i Mixíka, kde se pojí tato nová karamelová příchuť s vaší oblíbenou příchutí vanilky. S novým Pribináčkem zažijete spoustu chutných zážitků, ať už si ho dáte jen tak anebo si z něj vykouzlíte dobroty, které budou bavit děti i dospělé.

Sladká odměna pro každého
Léto patří hrám a svěžím pochoutkám. Konec prázdnin nemusí nutně znamenat i konec prázdninového dovádění. Naopak! Prodlužte si léto s vynikajícími dezerty, které připravíte během chvíle. Pribináček přináší chutnou inspiraci, která vám pomůže návrat do školních lavic zvládnout snadněji. Užijte si společné chvíle vyráběním takových dezertů, které vám svou časovou náročností nebudou bránit od plnění domácích úkolů a stanou se tak sladkou odměnou nejen pro děti, ale i starostlivé rodiče.

Vafle s Pribináčkem Mixík karamel-vanilka  4 porce, příprava: 30 minut + chlazení 30 minut
Ingredience: 40 g změklého másla, 220 g polohrubé mouky, 1 prášek do pečiva, 1 lžíce třtinového cukru, špetka soli, 300 ml mléka, 2 vejce, olej na potření vaflovače, 4 kelímky (125 g) Pribináčka Mixík karamel-vanilka, ovoce (banán, borůvky, maliny).

Postup: Máslo rozpusťte a nechte trošku vychladnout. Odvažte si mouku, přidejte k ní prášek do pečiva, cukr a špetku soli. Vyšlehejte máslo s mlékem a vejcem. Přidejte suché ingredience a prošlehejte. Těsto nechte v chladu minimálně 30 minut odležet. Poté rozpalte vaflovač, potřete ho troškou oleje, nalijte těsto, uzavřete a pečte, dokud nebudou vafle dozlatova upečené. Vyndejte, nakrojte ze 4 vaflí kolečka, ty ještě zespoda nařízněte. Ze zbývajících čtyř vaflí vykrojte trojúhelníky, tvar kornoutku. Přendejte na talíře. Na kulaté vafle rozdělte karamelové Pribináčky a ozdobte je ovocem.
pribinacek_prinasi_karamelove_novinky_02
Vyzkoušejte i další tipy na hravé recepty od Pribináčka: Potřete dětské piškoty svým oblíbeným džemem a spojte. Piškoty vyskládejte do skleněných pohárů. Přelijte Pribináčkem Mixík karamel-vanilka a ozdobte šlehačkou a ovocem. Upečte si své oblíbené sušenky. Spojte je novou příchutí Pribináček Karamel nebo Pribináček Mixík karamel-vanilka a přelijte čokoládou. V mžiku si tak vykouzlíte lahodné sušenkové sendviče.

Lahodnou příchuť Pribináček Karamel je možné zakoupit ve vybraných prodejnách Albert, Tesco, Globus, Billa.

Zdroj: Savencia / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář