Beauty

Sada make-upů Go Radiant: nekonečno možností

Nedaří se vám v obchodech najít odstín make-upu, co by vám perfektně padl? S novinkou od Annabelle Minerals máte vyhráno. Jedinečná sada 16 miniaturek nabízí nekonečné možnosti experimentovat, kombinovat a hledat, co vám vyhovuje.

Už žádné pochyby, v téhle sadě najde svůj ideální make-up každý!

V minibaleních najdete nejpopulárnější odstíny matujícího minerálního make-upu Annabelle Minerals, který byl vyvinut s myšlenkou na mastnou a problematickou pleť. Díky jednoduchému, ale efektivnímu složení redukuje tvorbu kožního mazu, pleť přirozeně zmatňuje, ale nechává ji dýchat. Má vysoký podíl oxidu zinečnatého, který napomáhá hojení pupínků, dále obsahuje pouze oxid titaničitý (SPF 15), rozjasňující slídu a přírodní barviva.

Aplikovat ho můžete podle potřeby nasucho i namokro, navíc se dá podle potřeby vrstvit. Dosáhnete tak přesně takového krytí a intenzity, jaké si přejete. Jednotlivé odstíny sypkého minerálního make-upu navíc můžete libovolně kombinovat, a upravit si tak odstín podle svého barevného typu i vzhledem k ročnímu období. V létě sáhněte po tmavších variantách vhodných pro opálenou pleť, v zimě zase po těch světlejších.
annabelle_02
V sadě Go Radiant získáte za výhodnou cenu 239 korun po čtyřech odstínech ze čtyř barevných řad: Sunny je laděná do teplých žlutých tónů, hodí se zejména pro světlou pleť s výrazně teplými podtóny. Teple zlatá řada Golden je tou nejprodávanější; je určená pro teplou pokožku s olivovými podtóny. Řada Natural zahrnuje světlé chladné odstíny určené pro studené typy s neutrálními až růžovými podtóny pleti. Řada Beige je chladně béžová až růžová a hodí se primárně pro velmi světlou pleť s růžovým nádechem.

Více informací o Annabelle Minerals naleznete na www.annabelleminerals.cz.

Zdroj: Annabelle Minerals / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář