Představujeme

Připraveni na strašidelné vanové dobrodružství?

Odbila půlnoc, večírek monster už začíná…a všechna strašidla už čekají na zápraží. I vy jste zváni na halloweenskou zábavu, pokud vás hned tak něco nevystraší.

Nová monstrózní kolekce k dostání ve všech kamenných obchodech a na e-shopuUž na vás čekají například:

Bewitched – koupelová pěna
Po všem tom lítání s koštětem si vydechněte v uvolňující bublinkové koupeli s kadidlem. Začmuchejte čumáčkem a nechte se okouzlit povznášející bergamotovou silicí a povědomou konejšivou ostružinovou vůní. Ať už v tomhle životě, nebo v jednom z těch dalších osmi, tuhle pěnu byste si neměli nechat uniknout.

Eyeball – koupelová bomba
Kdopak to tu po vás pokukuje? To jen jemná růže, levandule a pomeranče. Tahle bomba možná vypadá trochu děsivě, ale nenechte se mýlit, ve chvíli, kdy s ní vlezete do vany, zjistíte, že je něžnost sama. A jakmile zažijete blízké setkání s povznášející silicí z brazilských pomerančů a vyrovnávající absolue z růží, nezbyde vám nic než koukat se na svět z té lepší stránky.
lush_halloween_2018_03
Monsters Ball – koupelová bomba
Jste zváni na okázalý rej ve vaší koupelně! Připravte se na straš(idel)ně krásné zážitky v monstrózně skvělé koupeli plné povznášejících silic. Překonejte své rozechvění a pusťte vodu. Zhluboka dýchejte a vhoďte do napuštěné vany tuhle oblůdku. Zatímco bude běsnit ve vaší lázni, vykouzlí povzbuzující vůni oplývající náladu zlepšující neroli. Pečujte o své démony! Libujte si ve spoustě uklidňující silice z kadidla a pokožku zjemňující himalájské soli s energizujicí limetovou silicí a prokřepčíte se až do bílého rána.

Ghost in the Dark – mýdlo na ruce i tělo
Střežte se všeho, co vylézá v noci! Až se budete strachy bát podívat pod postel, zalezte do koupelny, kde vás ochrání tenhle voňavý ve tmě svítící přátelský duch. Nasviťte ho pod lampou a nechte ho zahnat všechna zlá strašidla tmy. Mydlinky se strašidelně povznášející citronovou trávou a děsivě povzbuzujícím bergamotem vás zatím vynesou do nebe.

Dárky
lush_halloween_2018_04
Bewitched
„Nastavte tlapky, vytaste drápky, rozbalte balíček pro koupel čarovnou. Nechte se uhranout tím, co tam skryla dáma, co na koštěti toulá se oblohou. Až rozprostře se kolem tma a úplněk. Knot Wrap z jemné bio bavlny ve vlasech či jako módní doplněk, ve větru hezky se zavlní. “

Fang
Připravte se, že až budete rozbalovat tenhle dáreček, budete kulit oči. Blíží se rej strašidel a věci nejsou tím, čím se zdají… Budete mít asi pocit, že po vás někdo pokukuje. Ale ničeho se nebojte, tenhle uzlíček ve znovupoužitelném Knot Wrapu z bio bavlny možná vypadá trochu děsivě, je však plný rozmazlování a něhy.
lush_halloween_2018_02
Knot Wrap z bio bavlny
Je skvělou znovupoužitelnou alternativou balení dárků a můžete jej použít znovu a znovu – vyhněte se nadbytečným plastovým obalům či taškám, nebo jej využijte jako stylový módní doplněk.

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář