Soutěže

Soutěž: Pánský náhrdelník Calvin Klein z kolekce Confidence

soutez_calvin_klein_muz_02
Značka Calvin Klein
má svůj osobitý styl, je nevšední a nezapomenutelný, navíc okouzlí originalitou. CK není jenom značka, je to styl života který vedete … vzdává hold estetice a nadšení ze života.

Šperky CK prostě nelze přehlédnout. Veškeré šperky jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli, doplněné dalšími materiály jako jsou sklo, stříbro, syntetické pryskyřice + kůže, polodrahokamy, diamanty (Wesselton).

Představujeme: Calvin Klein strong
Mužský. Energický. Calvin Klein strong. V této sadě se ležérní styl pojí s uhlazeností, k čemuž využívá odlišné materiály. Současný styl revidovaný díky neomylné mužnosti tohoto setu šperků našel inspiraci ve vzrušujícím městském životním stylu. Každodenní život určuje vzhled, v němž každý prvek tvoří bezvadnou výbavu s použitím nerezové oceli a černé PVD spolu s kůží v této dvoubarevné nebo tónové nabídce. Přívěsek, kroužek – dostupný od velikosti 9 do 12 – nastavitelný náramek a manžetové knoflíčky jsou vítěznou kombinací pro výrazný outfit.

Více o špercích a hodinkách Calvin Klein včetně vašeho nejbližšího prodejce najdete na www.meridamorava.cz.
soutez_calvin_klein_muz_03
Soutěž: V naší dnesšní soutěži může jeden z vás získat luxusní pánský náhrdelník Calvin Klein z kolekce Confidence.

Soutěžní otázka: Ve kterém roce rozšířila značka CKJ Calvin Klein Jeans nabídku a uvedla na trh mladistvou kolekci šperků z ušlechtilé oceli?
a) 2004
b) 2005
c) 2006

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na www.meridamorava.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 14. 10. 2018, do předmětu uveďte CALVIN KLEIN CONFIDENCE. Jeden autor správné odpovědi od nás obdrží luxusní pánský náhrdelník Calvin Klein.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář