Profíci radí

Profesionální vlasová poradna Paul Mitchell

profici_radi_paul_mitchell_2017
Nejsou vaše vlasy takové, jaké byste je chtěli mít? Jsou suché nebo naopak mastné, těžko upravitelné, rychle ztrácení svůj objem a tvar? Potýkáte se s lupy nebo mastnou pokožkou hlavy? Možná stačí málo, lehká úprava střihu, používání určité řady produktů, nebo jen změnit návyky a Vaše vlasy budou takové, jaké si je přejete mít.

Časopis Woman&Style vám ve spolupráci s prestižní značkou Paul Mitchell vám už třetím rokem přináší vlasovou poradnu, kam můžete zasílat své dotazy ohledně problémů s vlasy nebo vlasovou pokožkou.

Každý druhý měsíc vybereme nejméně 3 dotazy, na které profesionálové z Paul Mitchell odpoví, a jejichž zasilatele odměníme doporučenými produkty Paul Mitchell.
Pro únorovou poradnu byly vybrány dotazy těchto čtenářek: Eliška H., Klatovy, Eva E., Praha, Saša G., Rakovník a zaměříme se v ní na péči o krátké vlasy, na boj s elektrizujícími vlasy a na problém vypadávání vlasů.

Eliška: Dobrý den, velmi se mi líbí vaše poradna a měla bych také dotaz: jak pečovat o krátké vlasy, aby vypadaly po celý den živě, neztrácely tvar, u kořínků se nemastily, neztrácely na objemu. Za případnou odpověď moc děkuji.
paul_mitchell_poradna_unor_2017_02
Dobrý den, Eliško. Abyste do svých vlasů dostala objem, plnost a pružnost, doporučujeme produkty z řady Extra-Body. Šampon Extra-Body Daily Shampoo® s obsahem panthenolu dodává i jemným vlasům objem, stejně jako následně aplikovaný kondicionér Extra-Body Daily Rinse®. Umyté vlasy vždy vyfoukejte do tvaru, před foukáním nastříkejte ke kořínkům vlhkých vlasů objemový sprej Extra-Body Daily Boost®, který cílený objem ještě podpoří.

Eva: Prosím o radu, jak se zbavit elektrizujících vlasů. Mám dlouhé (cca 10 cm pod lopatky) přírodní vlasy a problém s tím, že jakmile si v práci sundám svetr nebo čepici, vlasy mi létají okolo hlavy, „lepí“ se na obličej a nejde je zkrotit. Jakmile je začnu česat, je to ještě horší. Děkuji.
paul_mitchell_poradna_srpen_2016_02
Milá Evo, vlasy často elektrizují v zimě, v přetopené místnosti a také v důsledku častého střídání teplot, protože jim chybí vlhkost. Pro její doplnění sáhněte po produktech z řady Moisture. Nejprve umyjte vlasy šamponem Instant Moisture® Daily Shampoo, který suché vlasy hydratuje a obsažený panthenol jim dodává plnost. Poté do délek a konečků vlhkých vlasů vmasírujte malé množství kondicionéru Instant Moisture® Daily Treatment, jež obsahuje sójové proteiny a bambucké máslo, které v kombinaci s Instant Moisture® Complex vlasy intenzivně hydratují, posilují a zlepšují jejich elasticitu. Na závěr nastříkejte na suché nebo ručníkem vysušené vlasy hydratační sprej Awapuhi Moisture Mist®, který díky synteticky vyrobené kyselině mléčné a havajskému divokému zázvoru (awapuhi) vlasy intenzivně hydratuje a dodává jim lesk. Navíc má hygroskopické účinky, tedy schopnost zadržovat ve vlasech vlhkost.

Saša: Dobrý den, zaujala mě možnost poradit se s odborníkem na téma vlasy a ráda bych ji využila. V poslední době pozoruji, že mi více padají vlasy. Mám je poměrně dlouhé (více jak do poloviny zad) a nevím, zda to tedy nemůže být způsobeno jejich délkou, případně mě napadlo, zda to nemůže být porodem, který proběhl před půl rokem. Vlasy dlouhodobě barvím, ale doteď jsem žádný takový viditelný úbytek nezaznamenala. Je mi 32 let, tak stářím to doufám nebude :-).
paul_mitchell_poradna_unor_2017_03
Milá Sašo, vypadávání vlasů je obrovské téma, jehož příčinou může být celá řada faktorů a je třeba tento problém řešit komplexně, tedy nejen zvenčí, ale i zevnitř – stravou.
Pokud jde o vnější řešení problému, doporučujeme vlasy posílit. Tuto funkci plní řada Strength, která díky obsahu Super Strong® Complex, tvořícího směs posilujících rostlinných výtažků, posiluje vlasy až o 50 %. Do vlhkých vlasů vmasírujte šampon Super Strong® Daily Shampoo, který obnovuje vlasy směrem zevnitř ven a dodává jim lesk. Pokračujte aplikací kondicionéru Super Strong® Daily Conditioner do délek a konečků vlhkých vlasů. Ten oslabené vlasy chrání, dodává jim vlhkost a hebkost. Jako prevenci proti lámavosti a vypadávání vlasů doporučujeme používat ampule Super Strong® Hair Lotion. Obsah ampule naneste pomocí aplikátoru na vlasy vysušené ručníkem a vmasírujte do pokožky. Tím aktivujete její prokrvení, což vytváří ideální podmínky pro omezení lámavosti vlasů.

Dotazy do vlasové poradny můžete zasílat na: redakce@womanandstyle.cz.

Více o produktech Paul Mitchell najdete na: www.paulmitchell.cz.

Doporučené

1 komentář

  • Ela 10/04/2017 at 14.28

    Všem doporučuji této nabídky časopisu využít! Změna, kterou kosmetika Paul Mitchell provede s vašimi vlasy, je úžasná. Věřila jsem v nějaké zlepšení, ale toto se nestydím nazvat zázrakem. A to mé vlasy neviděli, vše odhadli z pouhého dotazu. Klobouk dolů a velké díky!

    Odpovědět

Přidat komentář