Soutěže

Soutěž: Nutrifier – lék pro suché a nedostatečně vyživené vlasy

Suché a málo vyživené vlasy patří mezi čtyři nejčastější vlasové problémy, které trápí české ženy. Takové vlasy jsou v jejich přirozeném stavu jen velmi těžko upravitelné. Chybí jim lesk, jsou na dotyk drsné a těžko tvarovatelné. Když se na takové vlasy použije byť i ta nejmenší dávka výživy, která není určená pro suché vlasy, stávají se okamžitě mastnými, těžkými. Proto L’Oréal Professionnel přináší novou řadu vlasové péče Nutrifier, která je určená právě pro velmi suché a nedostatečně vyživené vlasy.

Nutrifier dodává potřebnou výživu suchým, nedostatečně vyživeným vlasům a je perfektním pomocníkem nejenom v zimním období. To vše díky speciálnímu složení, které obsahuje glycerol a kokosový olej, jež umí vyživit i velmi suché vlasy, a to bez jakéhokoliv zatížení. Glycerol je hojně využívaný pro ochranu a hydrataci. Kokosový olej vlas vyživuje a zároveň zabraňuje jeho lámání a třepení.

„Častou příčinou suchých, nedostatečně vyživených vlasů je genetika. Mnoho lidí tento problém provází již od narození. Většinou se to týká vlasů vlnitých a kudrnatých,“ vysvětluje Eva Virostková, technologická ředitelka L’Oréal Professionnel.

„Nutrifier je první profesionální péče o vlasy pro kompenzaci nedostatku výživy vlasového vlákna. Byla vytvořená přesně na míru suchým vlasům, nezatěžuje je a základní pečující produkty jsou bez silikonů,“ popisuje Eva Virostková. „Produkty obsahují profesionální koncentraci glycerolu a kokosového oleje ve zvýšené lehké textuře pro správnou a hloubkovou dávku výživy. Výsledkem jsou intenzivně vyživené vlasy, u kterých můžete pocítit okamžitou proměnu. Jsou hebčí, poddajnější, pružnější, lesklejší, snadněji se upravují a déle drží svůj tvar. Nutrifier vlas zároveň maximálně ochrání před nežádoucí absorpcí vlhkosti. Díky tomu vydrží účes mnohem déle, což ocení všechny klientky.“

Řada Nutrifier obsahuje šampon, lehkou péči, masku a noční masku. Nechybí ani termoochranný krém. Absolutní novinkou je balzám DD Balm na suché konečky.

Šampon pro suché, nedostatečně vyživené vlasy
Dodává vlasům chybějící výživu a hydrataci s okamžitým působením. Vlasy jsou viditelně jemnější, pružnější a zářivější od kořínků ke konečkům.

Lehká péče pro suché, nedostatečně vyživené vlasy
Dodává vlasům chybějící výživu a hydrataci s okamžitým působením. Vlasy jsou vyživené a rozdíl je ihned znatelný: jsou jemnější, pružnější, zářivější a dají se lépe upravovat.

Maska pro suché, nedostatečně vyživené vlasy
Intenzivně vyživuje a hydratuje vlasy, které jsou po použití jemnější, pružnější, zářivější a dají se lépe upravovat.

Noční maska
Aplikuje se do suchých vlasů před spaním a nezanechává nepříjemné skvrny na polštáři. Ráno jsou vlasy vyživené a lehounké. Má příjemnou a bohatou texturu ve formě pěny, která nezatěžuje vlasy. Neoplachuje se. Navíc zabraňuje nepříjemnému elektrizování a krepatění vlasu při tření o polštář.

Termoochranný krém
Vyživuje velmi suché vlasy bez výživy a zároveň chrání před teplem až do 230 °C. Vlasy jsou viditelně měkčí, pružnější, lesklejší a odolnější.

DD Balm – Balzám na konečky
Unikátní balzám pro okamžitou výživu vašich vlasů kdykoliv během dne. Aplikuje se na suché konečky vlasů, působí okamžitě, ale zároveň vlasy nezatěžuje. Používejte pro ochranu konečků, které budou na pohled vyživené, měkčí, pružnější, lesklejší a odolnější proti lámání. Praktické balení do každé kabelky.

Produkty Nutrifier jsou k dostání výhradně v Salonech L´Oréal Professionnel.
soutez_loreal_nutrifier_02
Soutěž: Zúčastněte se naší soutěže a získejte možnost vyhrát jeden z deseti kosmetických balíčků Nutrifier v hodnotě 907 Kč, který obsahuje: Šampon pro suché, nedostatečně vyživené vlasy, lehkou péči pro suché, nedostatečně vyživené vlasy a horkou novinku DD Balm – unikátní balzám pro okamžitou výživu vašich vlasů kdykoliv během dne.

Soutěžní otázka: Co, kromě produktů prověřených profesionály, nejnovějších technologií, precizních střihových technik a příjemného prostředí Vás čeká v Salonech Expert?

a) Oázu klidu

b) Relaxační místnost

c) Emocionální zážitek

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.salon-expert.cz

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 28. 2. 2017, do předmětu uveďte NUTRIFIER. 10 z vás získá balíček vlasové kosmetiky Nutrifier.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete svůj souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář