Pro gurmány

Rodinné vinařství Jakubík potěší každého vinařského gurmána

Na jižní Moravě je vinařství často rodinnou tradicí, která se předává z generace na generaci. Nejinak je tomu v případě vinařství Jakubík ze Slovácka. V jeho logu se zrcadlí láska, víra a naděje – srdce, kříž a kotva. Možná jste etiketu s tímto logem již viděli.

Moravští vinaři odpradávna využívají sílu a živiny, které půdě dává řeka Morava. Víno z Moravy je pojem, něco, čím nepohrdnou ani vaše chuťové buňky. Stojí za ním ale spousta usilovné práce.

Dobré víno je výsledkem stálé péče
Rodinné vinařství Jakubík se o víno pečlivě stará od prvních výhonků až do chvíle, kdy zraje v sudu. Ctí tradice, které se předávají po generace, zároveň se však nestraní moderních technologií. K vínu přistupují s pokorou, berou ho jako dar přírody. Dar, který si můžete vychutnat i vy!

Nakupte víno online
Vinařství Jakubík má vlastní eshop s vínem, takže nemusíte jezdit až na jižní Moravu, abyste si kvalitu ochutnali. Online koupíte bílé i červené víno různých ročníků, nabízí se i kolekce. Výběr červených vín je omezený, ale těch bílých je opravdu dostatek. Ochutnáte raději Hibernal ročník 2020, nebo Chardonnay 2019?

Darujte víno jako firemní dárek
Víno je tradičně oblíbeným dárkem pro obchodní partnery nebo zaměstnance. Vinařství Jakubík dodává vína pro firmy k Vánocům již tradičně. Zařizuje dárková balení s logem vaší firmy, vhodné víno samozřejmě vybere spolu s vámi. Nabízí i tzv. Tichá vína, která se počítají do daňově uznatelných nákladů, takže z nich můžete odečíst DPH.

Domluvte si degustaci přímo ve vinařství
Co je opravdovým zážitkem pro milovníky vína? Degustace přímo ve vinařství! Domluvit se dá pro minimálně 6 osob, v letních měsících ji lze absolvovat přímo v areálu vinice, což je určitě krásný zážitek, na který jen tak nezapomenete. Rodinné vinařství Jakubík je tady, aby potěšilo vaše chuťové buňky.

Zdroj: Vinařství Jakubík / komerční sdělení

Upozorňujeme, že v České republice je povoleno konzumovat alkohol až po dovršení 18 let.

Doporučené

Přidat komentář