Cestování

S naháči na cestách

Také jste si všimli, že zabalit tekutiny do příručního zavazadla je většinou dost obtížné? Samozřejmě, že všimli. Stejně jako my všichni. Ty titěrné průhledné sáčky a starý známý argument „pasta je přece tekutina“ každého z nás už určitě zastihla. A to i jako otráveného cestujícího, stojící ve frontě právě za někým zasaženým touto otřelou frází, ve chvíli, kdy už se po úmorném čekání chcete jen posadit do letadla a myšlenkami jste už na pláži.

Co kdyby tu byla možnost tuhle frontu na letišti úplně vynechat, ale pořád mít s sebou zabalenou všechnu kosmetiku, kterou ke svému životu nutně potřebujete? Ať už chcete jet kempovat, na chatu, k moři. Jednoduše kamkoliv, kde potřebujete mít svůj batoh, co nejlehčí.

Odpověď je jednoduchá a má i přidaný bonus – řešení je šetrné k životnímu prostředí. Jen se mrkněte na naši širokou nabídku nahatých tuhých produktů a najdete vše, co potřebujete pro pohodlné a zároveň voňavé cestování.
lush_nahaci_02
Zůstaňte svěží
První potíž nastává, když chceme zůstat čistí a svěží, že? Žádný problém, mýdla, tuhé deodoranty, zubní tabletky a ústní vody jsou formulované tak, že je jednoduše zabalíte a budete svěží kdekoliv a kdykoliv.

Obličej pod kontrolou
Obličej nemůžeme zanedbávat a už vůbec ne na dovolené. Hýčkejte svoji pleť obličejovým čisticím mýdlem Fresh Farmacy a obličejovým sérem Full Of Grace.

Prázdninové lokny
Kdo nemiluje vlasy načechrané mořskou vodou? Krásné lokny a opálené tělo na letní dovolené jsou jako splněný sen. Udržte ty svoje pod kontrolou s tuhými šampony (šampuky) a kondicionéry. Žádné plastové lahve, žádné tekutiny, pouze blahodárné čerstvé ingredience, které aplikujete přímo na vlasy.

Pokožka hebká a v bezpečí
Mít dokonalou pokožku i na dovolené? Proč ne? S tuhými tělovými peelingy a kondicionéry nebo opalovací péčí, které můžete aplikovat během sprchování s minimálním úsilím a maximálními výsledky.

Konečně zabaleno
Jsme ve finále, ale s tipy ještě nekončíme – produkty už máme vybrané, ale teď – jak je zabalit? Použijte Knot Wrap – vyberte si některý z krásných znovupoužitelných šátků a uvažte z něj třeba uzlík do ruky.

Tak šup, vyražte a dejte nám vědět, jak se vám dovolená vydařila.

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář