Soutěže

Soutěž: Takový žertík aneb s žerty nejsou žerty

Vydařená komedie Divadla Na Jezerce Takový žertík je komedií o partnerských rozchodech a o tom, že se o nich nemá žertovat.

Claire a Bruno spolu žijí už 12 let na hromádce a mezi kamarády jsou považováni za ideální pár. Jenže stačí malý nevinný žertík a všechno je jinak…

Přijde okamžik, kdy stačí málo a to, co se zdálo být vzorové, bezproblémové, ba věčné, se rázem řítí k zemi jako domeček z karet. Najednou je tu dávná minulost, přátelé z mládí, vzpomínky z prázdnin.

„Je to úžasně napsaná hra ze života. Jednoduchý příběh jednoho odpoledne. Překvapí ale nečekanou pointou a skvěle vystavěnými dialogy,“ dodává Miluše Šplechtová, která hraje v této inscenaci po boku svého manžela a principála divadla Jana Hrušínského, Jaromíry Mílové a dalších výtečných herců.

Hra francouzských autorů Jeana Della a Gérarda Sibleyrase  získala v roce 2003 ocenění za nejlepší francouzsky napsanou hru. A s velkým úspěchem se pak setkává od roku 2004 v nastudování režiséra Lukáše Hlavici také u českých diváků.

Soutěž: Dnes pro vás máme 10 vstupenek do Divadla Na Jezerce na hru Takový žertík – 24. 5. 2019 od 19:00. 5 z vás získá po 2 vstupenkách. Výherce budeme o výhře vstupenek informovat 20. 5. 2019.
FOTO_Z_PREDSTAVENI_14_11_2018___IVAN_KAHUN--ABA_1653_preview
Soutěžní otázka: Kde v Praze se nachází Divadlo Na Jezerce?

a) v Nuslích
b) v Dejvicích
c) na Smíchově

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete zde.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 19. 5. 2019, do předmětu uveďte JEZERKA 2019. 5 autorů správné odpovědi získá po dvou vstupenkách na představení Takový žertík.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu, Pinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář