Představujeme

S novým Pribináčkem Kapsík Vás na výletě hlad nepřekvapí

Žádný malý objevitel se neobejde bez energie na cestě za svým každodenním dobrodružstvím. Vytáhněte novinku Pribináček Kapsík (plnou čerstvého tvarohu a smetany) kdykoliv vás překvapí chuť na malou svačinku a převálcujte ji raz dva. Pribináček Kapsík nabízí hned dvě varianty – příchutě vanilka a kakao. Ať je vaše holčička malá vědátorka, nebo chlapeček objevitel, Pribináček Kapsík udrží krok s každým malým dobrodruhem.

Pribináček Kapsík je vždy připraven potěšit své objevitele ve chvíli, kdy se přihlásí hlad anebo chuť na lahodnou dobrotu. Nebojte se ho přibalit na výlet či na hřiště a dobijte energii s oblíbenou pochoutkou. Svačinka je zdrojem bílkovin a je plná chutí, kterou milují děti i dospělí.
pribina_kolaz
Pribináček Kapsík vydrží mimo ledničku až 6 hodin a díky svému balení ho můžete bez obav přenášet v batůžku či kapse, aniž by hrozilo, že se svačinka poškodí nebo batoh umaže. Přitom se snadno otvírá a k jeho vychutnávání nepotřebujete žádné nádobí ani lžičku. Zkrátka skvělý parťák při vašich nových dobrodružných zážitcích plných energie! Kapsík je lehký, nerozbitný, znovu uzavíratelný a lehce se konzumuje bez lžičky. Mezi dětmi i maminkami je tento formát svačinky stále více vyhledávaný.

Do konce tohoto roku uvede výrobce ještě další dvě novinky – Pribináčka v limitované edici s příchutí borůvky a s příchutí kakao-kokos.

Zdroj: Savencia Fromage & Dairy / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář